2726
عنوان

با پدر شوهرم حرف نمیزنم

892 بازدید | 67 پست

عید بود منو شوهرم رفتیم شهرستان روز اخر ک میخواست برگردیم بحثمون شد شدیدا تو ماشین دعوامون شد مقصر صددرصدم شوهرم بود خلاصه رفتیم خونه پدرشوهرم اونجا من تو اتاق گریم گرف همه فهمیدن بعد پدرشوهرم بهم گفت دیگه نیا اینجا پاشو اینو ببر خونه مامانش (خونه ما تهرانه خونه مامان منو مامان شوهرم شهرستان تو یه شهر زندگی میکن) دیگه من گفتم نمیرم خونه مامانم همینجا میمونم روز بعد ک میخاس خداحافظی کنم بیام خونه مامانم وسیله هامو جمع کنم رفت دستشویی تا کقتی من نرفتم نیومد بیرون پدرشوهرم بعدشم ب شوهرم گفته ب مریم بگو نیاد اینجا حالا شوهرم میگه نه اون منظورش منم بودم ک با خوشی بریم و برگردیم الانم ب شوهرم زنگ میزنه اصلا اسم منو نمیبره 

حالا با این اوضاع من بهش زنگ بزنم یانه؟

چون ی بار دیگم همچین چیزی گفته بود من نیامو این حرفا اما من رفتم

❤❤❤❤❤ممنون ک خوندین لطفا نظر بدید برام مهمه❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا که مقصر خودتی چون بی سیاستی و همه را از دعواتون باخبر کردی .....دوما چون یکبار اجازه دادی بهت توهین کنه و باز رفتی ،الان هم باهات اینجوری برخورد میکنه .....لطفا دیگه نرو خونه پدرشوهرت

2728

زنگ بزنی بهش زدمت

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

سر چی دعواتون شد ؟؟؟؟؟

نباید دعواتون رو به خانواده وارد میکردی !!!

الان تو شوهرت باهم آشتی هستین ،،،،ولیذشما و پدرشوهذت این وسط دلگیر شدین

واقعا بعضی ها بدشون میاد و ناراحت میشن ،،،،،

اخه همونجام خیلی گفت پاشو برو من نرفتم ی باز دیگم ب همسرم گفته نیاد

اگه اصرار به حرفشون داشتن و مطمئنید از شما خوششون نمیاد شما هم پیگیر نباشید تا ببینید چی پیش میاد

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2706