2297
عنوان

با پدر شوهرم حرف نمیزنم

735 بازدید | 67 پست

عید بود منو شوهرم رفتیم شهرستان روز اخر ک میخواست برگردیم بحثمون شد شدیدا تو ماشین دعوامون شد مقصر صددرصدم شوهرم بود خلاصه رفتیم خونه پدرشوهرم اونجا من تو اتاق گریم گرف همه فهمیدن بعد پدرشوهرم بهم گفت دیگه نیا اینجا پاشو اینو ببر خونه مامانش (خونه ما تهرانه خونه مامان منو مامان شوهرم شهرستان تو یه شهر زندگی میکن) دیگه من گفتم نمیرم خونه مامانم همینجا میمونم روز بعد ک میخاس خداحافظی کنم بیام خونه مامانم وسیله هامو جمع کنم رفت دستشویی تا کقتی من نرفتم نیومد بیرون پدرشوهرم بعدشم ب شوهرم گفته ب مریم بگو نیاد اینجا حالا شوهرم میگه نه اون منظورش منم بودم ک با خوشی بریم و برگردیم الانم ب شوهرم زنگ میزنه اصلا اسم منو نمیبره 

حالا با این اوضاع من بهش زنگ بزنم یانه؟

چون ی بار دیگم همچین چیزی گفته بود من نیامو این حرفا اما من رفتم

❤❤❤❤❤ممنون ک خوندین لطفا نظر بدید برام مهمه❤❤❤❤

اولا که مقصر خودتی چون بی سیاستی و همه را از دعواتون باخبر کردی .....دوما چون یکبار اجازه دادی بهت توهین کنه و باز رفتی ،الان هم باهات اینجوری برخورد میکنه .....لطفا دیگه نرو خونه پدرشوهرت

تو اون عشقی هستی که هرگز فراموش نمیشی ،من راهی ندارم جز به تو رسیدن 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
2050

سر چی دعواتون شد ؟؟؟؟؟

نباید دعواتون رو به خانواده وارد میکردی !!!

الان تو شوهرت باهم آشتی هستین ،،،،ولیذشما و پدرشوهذت این وسط دلگیر شدین

واقعا بعضی ها بدشون میاد و ناراحت میشن ،،،،،

سر چی دعواتون شد ؟؟؟؟؟ نباید دعواتون رو به خانواده وارد میکردی !!! الان تو شوهرت باهم آشتی هستی ...

سر ی موضوع خیلی بیخود و الکی

ب شوهرم دیروقت بود گفتم بیا خونه بابام یکساعت بشین بهونه اورد دیره بابام میخوابه بچه رو نمیبینه این حرفا بعدشم دعوا راه انداخت

نرو دیگه علنا داره میگی نری اصلا حرف شوهرت درست هردوتونو گفته ولی خب به هر حال تورم گفته دیگه 🤷‍♀️

اره همونجاچقد ب خودم گفت پاشو برو بعدشم ی بار دیگم گفته ب مریم بگو دیگه نیاد دقیقا عین همین حرف من اهمیت ندادم رفتم

منم یه ماهه. با پدرشوهرم حرف نزدم قهر نیستیم چون مجبورم سازش کنم باهاشون ولی بهم جوری توهین کرد که واقعا برام مرد (میگفت تو میری به همه مردا دست میدی میان تو خونه ولی در اصن اونا همه دایی های شوهرم بودن که دست دراز می‌کردن و بی احترامی بود من دست نمیدادم ) البته بازم مجبورم ظاهراً با همشون خوب باشم

من زیر آوارم 🏴🖤 اینترنت جامعه رو به فساد نکشیده بلکه اینترنت فساد شمارو به ما نشون میده بخاطر همینه که ازش بدتون میاد  
سر ی موضوع خیلی بیخود و الکی ب شوهرم دیروقت بود گفتم بیا خونه بابام یکساعت بشین بهونه اورد دیره باب ...

امکان داره شوهرت این موضوع رو به خانواده اش گفته باشه ؟؟؟؟

پدرشوهرت وقتی گفته ببر خونه پدرش ،،،،،و یا گفته دیگه نیاین ،،،حتما دلیل دعوا رو فهمیده عزیزم ،،،،

فهمیده بخاطر خونه بابات دعوا کردی

بنظر من که صددرصد گفته ،،،،،،

2051