2733
2734
عنوان

دیسک کمر در جوانی

| مشاهده متن کامل بحث + 3394 بازدید | 24 پست
نه فعلا که درگیرم ،تازه امروز رفتم نوار عصب گرفتم ،پاهام به شدت درد می‌کنه ،نمیتونم زیاد راه برم ،سر ...

حالا چطوری ازدواج کنیم اینطوری ! فیزیو تراپی چی رفتی ؟ منم تازه فهمیدم ولی کمرم بشدت درد میکرد رفتم فیزیو بهتر شد یعنی اصلا نمیتونستم از جام جم بخورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا چطوری ازدواج کنیم اینطوری ! فیزیو تراپی چی رفتی ؟ منم تازه فهمیدم ولی کمرم بشدت درد میک ...

متاهلم ،ده جلسه رفتم فیزیوتراپی اما خیلی موثر نبود دیگه ادامه ندادم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تیکرم آبی موند  پسرم هدیه امام حسینمی🥰♥️1402/09/28 بالاخره تکوناتو حس کردم مامانی 😍🥺
2731
من خیلی وقته کمردردم الآن ۳۵سالمه دوتا بچم دارم.دیسک هفیف دارم مال من ازبلن کردن جیزای سنگین مخصوصا ...

الان تو کار کردن و غذا پختن اذیت نیستی ؟ مثلا من حتی نمیتونم هندونه را بلند کنم بشورم خیلی بدم میاد 

الان تو کار کردن و غذا پختن اذیت نیستی ؟ مثلا من حتی نمیتونم هندونه را بلند کنم بشورم خیلی بدم میاد& ...

نه بابا ازدرختم میرم بالا.الآنم مثل خیره ها چیزی بلن میکنم ولی بعضی شبا اذیت میشم موقع خواب

2738
خب چرا بلند میکنی نمیترسی کارت به عمل برسه 

میگم که خیرم.کلا من ازبچگیم پیش فعال بودم الآنم همه ی شیطونیام روبدنم تاثیر گذاشته دیگه مثل چن سال پیش سرحال نیستم ولی درکل هنوزم بعضی وقتا چیز سنگین بلن میکنم یابه خودم فشار میارم شب نمیتونم راحت بخوابم.امشبم درد میکنه دارم حرکات ورزشی میرم یکم آروم شه

شما هفده سالت بود؟؟ الان تو کار های خونه سختت نیس؟؟

بله،چرا یکم اذیت میشم اما چاره نیست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تیکرم آبی موند  پسرم هدیه امام حسینمی🥰♥️1402/09/28 بالاخره تکوناتو حس کردم مامانی 😍🥺