2726
عنوان

دیسک کمر در جوانی

3332 بازدید | 24 پست

سلام به پیش کسوتان  من تازه واردم   

کسی هست دیسک کمر و آرتروز زانو گرفته باشه در سن جوانی و چرا؟؟ 

خیلی افسردگی گرفتم در حد مرگ و خودکشی 

شما چطور ؟ 

#‍ من خودم در اثر ورزش بوده #‍ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام بله من ،تو ۱۷سالگی هم دوتا از دیسکای کمرم بیرون زده و عصب پامو درگیر کرده و هم زانو درد شدید دارم 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تیکرم آبی موند  پسرم هدیه امام حسینمی🥰♥️1402/09/28 بالاخره تکوناتو حس کردم مامانی 😍🥺

من 17 سالمه 

رفتم دکتر میگه دیسک کمر داری و گردن 

امروز از شدت کمرددرد خون گریه میکردم 

دلیلش هم اینه خیلی خیلی بد میشینم موقع درس خوندن 

و خیلی بد می‌خوابم 

به قول مامانم چپ و چوله میخوابم😂

دوست عزیز خودکشی فقط شرایط و بدتر می‌کنه ،اصلا ارزش نداره آدم سر چیزای کوچیک‌‌ این فکرها بیاد ب ذهنش 

سعی کن خودتو قوی کنی💪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تیکرم آبی موند  پسرم هدیه امام حسینمی🥰♥️1402/09/28 بالاخره تکوناتو حس کردم مامانی 😍🥺
سلام بله من ،تو ۱۷سالگی هم دوتا از دیسکای کمرم بیرون زده و عصب پامو درگیر کرده و هم زانو درد شدید دا ...

وای چه بد   من خودم خیلی افسرده شدم تازه فهمیدم ... منم بد میشستم ولی بخاطر ورزش شدید بود ... چطوری باهاش کنار اومدی ؟ اصلا باهاش کنار اومدی ؟

وای چه بد   من خودم خیلی افسرده شدم تازه فهمیدم ... منم بد میشستم ولی بخاطر ورزش شدید بود ... ...

نه فعلا که درگیرم ،تازه امروز رفتم نوار عصب گرفتم ،پاهام به شدت درد می‌کنه ،نمیتونم زیاد راه برم ،سرپا وایسم ،زود خسته میشه و شروع به گز گز میکنه،قرص مصرف میکنم ،اگه نخورم کمر دردم شروع میشه و....دیگه از این سن پیر شدم😥

خلاصه مبگذرونم دیگه ،اینم قسمت من بوده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من 17 سالمه  رفتم دکتر میگه دیسک کمر داری و گردن  امروز از شدت کمرددرد خون گریه میکردم&n ...

چطوری باهاش کنار میای ؟؟ خدا کمکمون کنه

هنوزم درس میخونی یا ولش کردی؟ چقدر سنگینه تاوان درس خوندن   

چطوری باهاش کنار میای ؟؟ خدا کمکمون کنه     هنوزم درس میخونی یا ولش کردی؟ چقدر سنگینه ت ...

خیلی سخته ، اصلا نمیشیم فقط راه میرم از بس درد دارم 

مسکن هم جواب نمیده

آره بابا , فردا امتحان دارم 

2706