2297
عنوان

دیسک کمر در جوانی

167 بازدید | 24 پست

سلام به پیش کسوتان  من تازه واردم   

کسی هست دیسک کمر و آرتروز زانو گرفته باشه در سن جوانی و چرا؟؟ 

خیلی افسردگی گرفتم در حد مرگ و خودکشی 

شما چطور ؟ 

#‍ من خودم در اثر ورزش بوده #‍ 

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

من 17 سالمه 

رفتم دکتر میگه دیسک کمر داری و گردن 

امروز از شدت کمرددرد خون گریه میکردم 

دلیلش هم اینه خیلی خیلی بد میشینم موقع درس خوندن 

و خیلی بد می‌خوابم 

به قول مامانم چپ و چوله میخوابم😂

2050
سلام بله من ،تو ۱۷سالگی هم دوتا از دیسکای کمرم بیرون زده و عصب پامو درگیر کرده و هم زانو درد شدید دا ...

وای چه بد   من خودم خیلی افسرده شدم تازه فهمیدم ... منم بد میشستم ولی بخاطر ورزش شدید بود ... چطوری باهاش کنار اومدی ؟ اصلا باهاش کنار اومدی ؟

وای چه بد   من خودم خیلی افسرده شدم تازه فهمیدم ... منم بد میشستم ولی بخاطر ورزش شدید بود ... ...

نه فعلا که درگیرم ،تازه امروز رفتم نوار عصب گرفتم ،پاهام به شدت درد می‌کنه ،نمیتونم زیاد راه برم ،سرپا وایسم ،زود خسته میشه و شروع به گز گز میکنه،قرص مصرف میکنم ،اگه نخورم کمر دردم شروع میشه و....دیگه از این سن پیر شدم😥

خلاصه مبگذرونم دیگه ،اینم قسمت من بوده 

من 17 سالمه  رفتم دکتر میگه دیسک کمر داری و گردن  امروز از شدت کمرددرد خون گریه میکردم&n ...

چطوری باهاش کنار میای ؟؟ خدا کمکمون کنه

هنوزم درس میخونی یا ولش کردی؟ چقدر سنگینه تاوان درس خوندن   

چطوری باهاش کنار میای ؟؟ خدا کمکمون کنه     هنوزم درس میخونی یا ولش کردی؟ چقدر سنگینه ت ...

خیلی سخته ، اصلا نمیشیم فقط راه میرم از بس درد دارم 

مسکن هم جواب نمیده

آره بابا , فردا امتحان دارم 

نه فعلا که درگیرم ،تازه امروز رفتم نوار عصب گرفتم ،پاهام به شدت درد می‌کنه ،نمیتونم زیاد راه برم ،سر ...

حالا چطوری ازدواج کنیم اینطوری ! فیزیو تراپی چی رفتی ؟ منم تازه فهمیدم ولی کمرم بشدت درد میکرد رفتم فیزیو بهتر شد یعنی اصلا نمیتونستم از جام جم بخورم 

من خیلی وقته کمردردم الآن ۳۵سالمه دوتا بچم دارم.دیسک هفیف دارم مال من ازبلن کردن جیزای سنگین مخصوصا ...

الان تو کار کردن و غذا پختن اذیت نیستی ؟ مثلا من حتی نمیتونم هندونه را بلند کنم بشورم خیلی بدم میاد 

2051