2733
2734

الان كه شب امتحان اين موقع وقت تمرين نيست.

بله خوبه

اما بچه خواهرم اختلال شنیداای داره هی دیگه هاش خراب بود مدرسه اس ارجا داد مشاوره درست شد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من کلاس اولی کلاس تقویتی بردمش و خودم روزی یک ص املا میگم دیگه سخت نگیر کلاس اول من همش به دخترم ارامش میدم میگم‌مهم تلاشت دختر منم فردا املا داره نگران نباش توکل به خدا کن بهش استرس وارد نکن من کلمه های سخت درس فارسی همه جای خونه نوشتم اشپزخونه اتاق خواب دستشویی جلو چشمش باشه 😊

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
2731

الان که دیگه دیره بهش استرس نده الان سیستم آموزش و پرورش طوریه کسی رو رد نمیکنن تابستون بشین باهاش کار کن کتاب دیکته شب هست اسم نویسنده شو فراموش کردم میگردم پیداش کردم بهتون میگم یه کتاب بی نظیر 

عزیزم ازش نخواه بنویسه بهش بگو برات با ارامش رو خوانی کنه تو ذهنش کلمات میمونه و در اخر از شما املا بگیره شما هم به عمد کلماتو اشتباه بنویس تا در موقع تصیح غلطا ر و پیدا کنه اینطور براش جزابه البته الان خیلی دیره برای بازی و درس

الان که دیگه دیره بهش استرس نده الان سیستم آموزش و پرورش طوریه کسی رو رد نمیکنن تابستون بشین باهاش ک ...

من دخترم داشت یادم اسم نویسندش اشرف بود من میگفتم کتاب اشرف خانم و بیار دیکته بگیرم

2738
اره کتاب دیکته شب داره اولش درست مینویسه دوبلره میگم قلطی میکنه

کتاب دیکته شب اشرف کریمی ؟ عزیزم دیگه بزار استراحت کنه فردا ببین چیکار میکنه شایدنسبت به ترس و نگرانی داره میترسه اشتباه کنه یا تمرکزش کمه