2297

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
خب چرا ردش کردی????اگر از نظر اخلاقیم پسر خوبیه برش گردون

اره خوبه نمیدونم چه حسی بود خودمم خسته شدم از مجردی الان میگم ریسکه شاید واقعا دیگه خواستگار سن بالا بیاد البته تو محل کارم مورد داشتم ولی میگم این فامیله بهتره

2050
اره خوبه نمیدونم چه حسی بود خودمم خسته شدم از مجردی الان میگم ریسکه شاید واقعا دیگه خواستگار سن بالا ...

با خانوادت مشورت کن.اگر نظرشون مثبته به مامان بگو که به خالت بگن موضوع رو.از اینم نترس که قبول نکنن و این حرفا.عزیزم منم هم سن شما و مجردم.قبول کن باید سنجیده تر عمل کنیم.

میتونی به خودش بگی بهت نگفت که چرا جوابت رده یان

دختر خالم میگه ما بعد ۱۰روز بهش گفتیم جوابت منفی بوده البته اونم گفته حق داره چون قبلنا یکی رو میخاسته نشده حدودا۵سال پیش اونم گفته انوشا حق داره جوابش منفی باشه 

با خانوادت مشورت کن.اگر نظرشون مثبته به مامان بگو که به خالت بگن موضوع رو.از اینم نترس که قبول نکنن ...

اره شوخی نیست اگه غریبه بود میگفتم ولش کن ولی فامیله و اینکه دیگه آشنایی کامل دارم استرس ندارن بعدش چی میشه

2051