2726
عنوان

شما جای من بودین چیکار میکردین

1178 بازدید | 24 پست

یه خونه شصت متری دارم قدیمیه ولی برا خودمه از پدر خدا بیامرزم بهم ارث رسیده البته بزور و با قهر از چنگ داداشم دراوردم خودش زنش نخواستن سهمم بدن الان خیلی اوضاعم ناجوره بچه کوچیک دارم و بچه ۷ ساله شوهرم زندانه و بدون خرجی موندیم و نمیتونم بچه هام تو خونه تنها بزارم برم سر کار نوزادم شیر میدم 

حالا بهم بگین شما جای من بودین خونه رو میفروختین با پولش یه جا اجاره میکردین و بقیه رو برا مخارج زندگی خرج میکردین ؟

واقعا خیلی تحت فشارم هیچی به مغزم نمیرسه نه وسیله قابل استفاده دارم بفروشم نه طلایی چیزی

دوستان عزیز ختم قران برای اموات یا برای سلامتی عزیزانتون و انواع چله برای بارداری برای ازدواج ختم صلوات با هزینه خیلی کم انجام میدم 🙏 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خونه رو نفروشید هر طور شده یه کاری تو خونه انجام بدید بفروشید

کار در منزل سراغ دارین ما شهرستان خیلی کوچیکیم اینجا هیچ کاری نیست حتی خدماتی هم نمیخوان

دوستان عزیز ختم قران برای اموات یا برای سلامتی عزیزانتون و انواع چله برای بارداری برای ازدواج ختم صلوات با هزینه خیلی کم انجام میدم 🙏 
2728
چرا نمیری تو همون خونه زندگی کنی

خب من الان توشم دیگه

اهان خوب حیف بفروشین 

خب چکار کنم در حدی هستیم که چند شبه شام نخوردیم حالا من تحمل میکنم ولی پسرم گناه داره از طرفی کم خون هم هست ببینیش به حالش گریه میکنی 

کار در منزل سراغ دارین ما شهرستان خیلی کوچیکیم اینجا هیچ کاری نیست حتی خدماتی هم نمیخوان

مردم شهرتون خوراکی آماده نمی‌خرند مثل سبزی، نخود، باقالی، ترشی و ‌..

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
خیلی اشتباه خونه فروختن اواره میشی الان بازم سر پناه داری فردا نتونی کار کنی اجاره بدی چی میخوای کجا ...

درست میگین خدا بزرگه ممنون از راهنماییتون بخدا حتی کسی ندارم راهنماییم کنه

مردم شهرتون خوراکی آماده نمی‌خرند مثل سبزی، نخود، باقالی، ترشی و ‌..

نه خودشون درست میکنند اگهی  کردم چند بار از سوپر مارکتای محله هامونم پرسجو کردم اونام نخواستن میگن هیچکی نمیخره

نه خودشون درست میکنند اگهی  کردم چند بار از سوپر مارکتای محله هامونم پرسجو کردم اونام نخواستن م ...

شهرتون مهدکودک نداره اگه قبول کنن برید کمک مربی بشید بچه هاتونم میتونید با خودتون ببرید

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2706