عنوان

تتلو و سحر قریشی کات کردن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2611 بازدید | 52 پست
اصلا باورم نمیشه یه آدم برای دیده شدن پشت پا بزنه به آيندهء شغلیش😑🤦🏻‍♀️

همش به خاطر گیرافتادن تو سایت شرط بندیه

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون از ادبیات خوبتون 😶🚶🏻‍♀️

🤣🤣🤣

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن

به نظرم باهمن خوبم هستن ولی این چیزاشون برا جذب فالوره فقط

لطفا برای نی نی دار شدنم یه صلوات مهمونم کن مهربون💜نام کاربری جیرانه اشتباه تایپی شداینقد نگو گی ران😐آرایشگر هستم سوالی داشتین درخدمتم🌼این روزا هدفم لاغر شدنه به امید اینکه تا سه ماه دیگه 25کیلو کاهش وزن داشته باشم⁦✌️⁩بعد از اون هم خدا یکی از فرشته هاشو بذاره تو بغلم🤰

😂😂😂

خب دیگه مثل مهردادجم و دنیا که حتی بچه و تتو و ....

این که چیزی نیست خواهر😂😂😂

ته قلبم انگار یه استخر غمه.ماه‌هاست کسی استفاده‌ش نکرده،آبش راکده،روش پر از برگه، شمشادای دورش زرد شدن،گلدونای اطرافش خشک شدن،آبش کم کم داره بو میگیره.نفس عمیق که میکشم یه موج کوچیک روی سطح آب پدیدار میشه ولی انگار نه انگار.خورشید داره غروب میکنه،کلاغها سر صنوبرها دارن گریه میکنن🍂🖤
برای شاگردات سحر و تتلو رو مثال میزنی؟:))))) عاااالی .

نهههه یکی از بچه ها یک ماه گرفتگی داره توی صورتش یا رد سالک نمیدونم چیه دقیقا نپرسیدم ازش گفت من با این چهره هیچکس عاشقم نمیشه بین حرفا گفتم چهره اونقدرم مهم نیست مثلا سحر قریشی قطعا عاشق چهره تتلو نشده ...

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم !  "سهراب سپهری "  
وای خدااا  اینا که عاشق و معشوق بودن خیلی بدجور عاشق هم بودن دیووونه از اولم سحر ساده بازی درا ...

والا سحر هم دست کمی نداره تو عوض کردن پارتنر🤣🤣 دو تا آنرمال خوردن به پست هم

بابام آسمونی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوس داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم
2706