2726
عنوان

تتلو و سحر قریشی کات کردن ؟

2611 بازدید | 52 پست

من طرفدار هیچکدوم نیستم ولی فکر میکردم خیلی عشقشون واقعی باشه 😑😑😑😑😑 به چی میشه اعتماد کرد خدایی ؟

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم !  "سهراب سپهری "  

کدوم عشق بابا

رابطه مضخرفشون فقط برای دیده شدن بود

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کدوم عشق بابا رابطه مضخرفشون فقط برای دیده شدن بود

اصلا باورم نمیشه یه آدم برای دیده شدن پشت پا بزنه به آيندهء شغلیش😑🤦🏻‍♀️

جفتشونو دوس دارم. نمیدونم والا

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

ازش حاملس مگه میشه

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
چقدر پیگیرید ، نون و اب میشه براتون اینا؟

🤦🏻‍♀️ یه سوال پرسیدم حالا ! 

همین الان یکی از هنرجو هام توی گروه پرسید گفتم ببینم راسته یا نه ، چند روز پیش سر کلاس ملودی لاو استوری رو کار میکردیم حرف عشق شد منِ ساده برای عشق که مرز نمیشناسه همین تتلو و سحر رو مثال زدم 😑😑😑😑😑 آبروم رفت

2706