2703
2553

میدونم خیلی بی ربطه ولی اضطراب گرفتم....پاکنش از این گرونا بود...اصلا شاید خودش جا گذاشته ولی خیلی ناراحت شدم ...دیگه باباش براش نمیخوره...با کلی ذوق و شوق برو مدرسه...میدونم بی ربطه و از علائم افسردگی و اضطراب اما خیلی ناراحت شدم...

لطفا لایک نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاک کن گرون براش نخرین دیگه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2720

چند بوده مگه 

شاید گم کرده ترسیده بگه 

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲
2714

چندبود مگه😐

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

سعی کن وسایلاشو ارزون بخری گرونا رو نگه دار خونه وقتی مینویسه استفاده کنه

ممکنه بیوفته زمین گم شه یا هر چی

یادمه دوتا تراش داشتم یکیش رومیزی یکیش کوچیک رومیزی همیشه میموند خونه اونیکی رو میبرم مدرسع

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیبای🤭      

بچه است دیگه من هفته ای ی دونه گم میکردم 😹

بخاطر همین جامدادی میخرن دیگ تا کمتر گم بشه 

با خوبی زیادی کسی اسیرت نمیشه بلکه رییست میشه ✋.گر نگهدار من آنست که من میدانم ؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🌙.
2706