2297

میدونم خیلی بی ربطه ولی اضطراب گرفتم....پاکنش از این گرونا بود...اصلا شاید خودش جا گذاشته ولی خیلی ناراحت شدم ...دیگه باباش براش نمیخوره...با کلی ذوق و شوق برو مدرسه...میدونم بی ربطه و از علائم افسردگی و اضطراب اما خیلی ناراحت شدم...

لطفا لایک نکنید
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

بخرین دوباره براش عقده ش نمونه تو دلش🥲

بی ربطی تاپیکها به خاطر اینه کاربری دست سه نفره                تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                            من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!
2306

پاگن فوقی ۴۰ تومن 

بابای من میرفت ترکیه بخاطر شغلش پاگن می‌آورد دونه ایش ۳۱ تومن بهترین مارک 

به این میگین گرون ؟😐

سلام عشقم حالم خوب نیست :) کمک من خودمو دوباره گم کردم ...چرا چیزی که دوست دارم خراب میکنم ..؟اگه تنهایی یه طعم باشه ،این تنها چیزیه که مزه اش میکنم :)💙چیزی که میتونستم بگم،تا ضربان قلبت بهتر بشه ؟💔 تو تمام چیزی هستی که من فکر میکنم🤞 اینو یادت باشه که من عاشقتم ...🕳 تو میتونی زیبا باشی ،بی نقص باشی💥💯 نگران نباش منم یکی مثل تورو پیدا میکنم‌:) کاس میتونستم راهی پیدا کنم که آروم ترکم کنی ....اشکال نداره من راضیم ..💫💨 به جون خودم هیچوقت به عشقم دروغ نمیگم 💙من خیلی تنهام:)فرشته دل شکسته ام...👼به این بازی در حال باخت معتاد شدم🦋🖤 تو و من هاوایی را میرونیم💞💖 یه دقیقا وایسا!حس میکنم ذهنمو جلو در خونت جا گذاشتم...فقط ازت میخوام راحتم بزاری :🤌 تو یه سونامی هستی که من را با خودت میبری 🏝 فقط به من نگاه که عشقت برام تموم شده💔🤚 من نمیتونم بدون تو زندگی کنم ... انسان ها به هر جای دنیا بروند و در اخر به همان جایی برمی‌گردند که تعلق دارند به همان شهر !به همان خانه ! به همان قلب🫀 تمام چیز هایی که اون گفت داره در سرم میچزخه🌍 سعی کردم داد بزنم اما سرم درون آب بود ..🕳میدونم دروغ گوی بدی هستم...هیچوقت در عشق صدمه ای ندیده بودم... چرا اینقدر عاشقم ؟ قول میدم هیچوقت عشقمو رها نکنم ...🖤🕳 متاسفم !عشق ناشناس من کور بودم ...بیا نزدیک تر عشقمو بهت میدم🦋🕳هرشب با روح تو میرقصم🌜بابد از تو متنفر میشدم که عاشقم نباشی...💬

چند بوده مگه 

شاید گم کرده ترسیده بگه 

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲

چندبود مگه😐

اروم میکنی حال بد منو میدونی تو تکی اروم‌جونه من😍😍چشام خیره به چشای تو میشه عاشقت میشم تو نگات درمون من🥰🥰 خودت میدونی اینقده میخوامت هیشکی ندیدم رو دست من بخوادت😇😇زدم رو دست عاشقای شهر اروم جون من قلب من فداته💕💕💕💕💕
2050

سعی کن وسایلاشو ارزون بخری گرونا رو نگه دار خونه وقتی مینویسه استفاده کنه

ممکنه بیوفته زمین گم شه یا هر چی

یادمه دوتا تراش داشتم یکیش رومیزی یکیش کوچیک رومیزی همیشه میموند خونه اونیکی رو میبرم مدرسع

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیبای🤭      

بچه است دیگه من هفته ای ی دونه گم میکردم 😹

بخاطر همین جامدادی میخرن دیگ تا کمتر گم بشه 

با خوبی زیادی کسی اسیرت نمیشه بلکه رییست میشه ✋.گر نگهدار من آنست که من میدانم ؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🌙.

دیگه پاک‌کن که ارزون و گرون نداره

الکی برای خودت نگرانی درست نکن

از لحاظ گرونی، آب از سرمون گذشته

فکر سلامتیت باش

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

با پول یارانه ش براش بخر😑

یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم.....اما  خیلی آموزنده بود!!!!

خانما...بحث اسی ... بچش نیست...بحث خودشه....

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی... به خدا بگو پرژک خونه میخواد... گفتی؟ 🤨 
2051