2297
2298

میدونم خیلی بی ربطه ولی اضطراب گرفتم....پاکنش از این گرونا بود...اصلا شاید خودش جا گذاشته ولی خیلی ناراحت شدم ...دیگه باباش براش نمیخوره...با کلی ذوق و شوق برو مدرسه...میدونم بی ربطه و از علائم افسردگی و اضطراب اما خیلی ناراحت شدم...

لطفا لایک نکنید

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2051

چند بوده مگه 

شاید گم کرده ترسیده بگه 

معلم دینی فقط اونجاش که توی جواب دادن به سوالا گیر میکرد و میگفت بچها عقل آدمی قادر به درک بعضی چیز‌ ها نیست🤣😁من‌وقتی فیلم دوبله میبینم احساس میکنم یه اتفاقایی داره به زبون اصلی میفته که نمیخوان به من بگن🫤😐‏من : *به پوست خود ميرسد، روتين پوستي انجام ميدهد، كمتر چربي ميخورد.*پريود : *wait a minute bitch.*🥲

چندبود مگه😐

واسه سلامتی پسرم یه صلوات میفرستید💔دکتر گفته که تب مارشال داره و این یعنی تاچندین سال پسرمن هر یک ماه یا شاید یک هفته یا دوهفته تب میکنه اونم نه تب خفیف تب ۴۰درجه ای که با قویترین تب براام پایین نمیاد.میشه دعاکنید که معجزه بشه و خوب بشه فقط سه سالشه و این انگار که یه درد بی درمونه.واسه بچه به این سن عذابه که بخواد سه روز تو تب بسوزه و گلوش پر از زخمو خون بشه.شاید خدا به دل یکی از شماها نگاه کرد و پسرم خوب شد💔

سعی کن وسایلاشو ارزون بخری گرونا رو نگه دار خونه وقتی مینویسه استفاده کنه

ممکنه بیوفته زمین گم شه یا هر چی

یادمه دوتا تراش داشتم یکیش رومیزی یکیش کوچیک رومیزی همیشه میموند خونه اونیکی رو میبرم مدرسع

آری آغاز دوست داشتن است🤩گرچه پایان راه ناپیداست☺من دگر به پایان نمی اندیشم که دوست داشتن زیبای🤭      

بچه است دیگه من هفته ای ی دونه گم میکردم 😹

بخاطر همین جامدادی میخرن دیگ تا کمتر گم بشه 

با خوبی زیادی کسی اسیرت نمیشه بلکه رییست میشه ✋.گر نگهدار من آنست که من میدانم ؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🌙.

دیگه پاک‌کن که ارزون و گرون نداره

الکی برای خودت نگرانی درست نکن

از لحاظ گرونی، آب از سرمون گذشته

فکر سلامتیت باش

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن

با پول یارانه ش براش بخر😑

یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم.....اما  خیلی آموزنده بود!!!!

خانما...بحث اسی ... بچش نیست...بحث خودشه....

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی... به خدا بگو پرژک خونه میخواد... گفتی؟ 🤨