2726
عنوان

نااااابود بشه این تنبلی تخمدان 🥲🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2557 بازدید | 204 پست
من رفتم دکتر سونو گفت خوبی یعنی تنبلی ندارم ؟؟؟ولی موهام میریزه مخصوصا موقع برس

ینی هیچی ننوشته بود؟ 

از کیست های ریز 

نمای pco

ان شالله ک خوب باشی عزیزم❤️

ولی حتما پیش ی دکتر خوب برو

شونزده سالگیم هنوز دارم سنوشو اگه دکتر درست حسابی بهم گفته بود چیکار کنم حداقل موی زاید نداشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئنی؟🥲  همه ی راه ها رو رفتی؟؟  از دردی ک توش نقشی نداشته باشه آدم متنفرم💔

همه راهها را .دوبار عمل کردم .تا پای آی وی اف رفتم اما قبل انتقال گفتند نمیشه .چسبندگی شدیده ونمیتونه بچه را پرورش بده 😔💔

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
دختر منم پلی کیستیک شدیده به خانواده ی شوهرم کشیده خدا لعنتشون کنه که نگفتن من و ی دونه بچه مو گرفتا ...

چرا میگی خدا لعنت کنه؟؟؟🥲 

این همش ارثیه 

ارثی ک من شاید ب دیگری بدمش و دیگری ب من 

ولی هییییییچ‌کدوم مقصر نیستیم...🥲🥲

عزیزم دنبال لایف استایل باش 

یا طب سنتی با نوین 

وگرنه سنتی جدا نوین جدا کاری نمیکنه متاسفانه...

2728
من گفتم خودکشی کن؟  من درمورد کسی حرف زدم؟؟؟ درد هر کسی برا خودش بزرگه  پس زود نیا تهاج ...

عزیزم منم تنبلی تخمدان داشتم، خیلی هم دارو مصرف کرده بودم قبلا، گاهی خوب بودم گاهی بد 

کامل هیچوقت نتونستم اصلاح سبک کنم ولی نتیجه گرفتم، الانم باردارم 

اولا که حرص نخور اصلا بخاطر گرونی، خود این عامل باعث بدتر شدن میشه .. ساعت خوابتم اصلاح کن، شب ها زود بخواب صبح ها زود بیدار شو، ورزش حتما هرروز پیاده روی انجام بده، کنسرو و ابمیوه صنعتی و رب صنعتی ، چیپس پفک کیک بیسکویت حاضری نخور 

منم ارده شیره نخوردم، روغن کنجد نخوردم اما با رعایت نخوردن چیزهای مضر، نتیجه گرفتم 

ینی هیچی ننوشته بود؟  از کیست های ریز  نمای pco ان شالله ک خوب باشی عزیزم❤️ ولی حتما پ ...

رفتم سونو گفت کیست نداری؟؟؟؟ولی موهام میریزه آیا بازم برم دکتر

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...
چرا میگی خدا لعنت کنه؟؟؟🥲  این همش ارثیه  ارثی ک من شاید ب دیگری بدمش و دیگری ب من  ...

۵ سال بچم‌دارو میخوره دکتر میگه درمان داره فثط کنترل میشه چه کنترلی که  باید دارو بخوره تا کی اخه خدای نکرده فردا کبدش خراب شه خوب اگر به من قوم شوهرم میگفتن یا ازدواج‌نمیکردم با شوهرم یا بچه دار نمیشدم که الان دل بچم خون شه

استارتر اسمت فائزه اس اگر هست هم نام دختر منی چه کنم خدا دخترم‌نه خواهری دلری نه برادری مثل هم سن و ...

عزیزمممم🥺🥺🥺آره فائزه هستم

نذار وزنش بالا بره 

روزانه حداقل نیم ساعت ورزش کنه 

چربی شکمشو آب کنه 

قند و شکر مصنوعی رو حذف کنه 

ب جاش خرما اینا بخوره

صبحونه ارده شیره خوبه 

عسل فقط طبیعی 

استرس نداشته باشه 

لبنیات مصرف نکنه 

سردی نخوره گرمی بخوره

چای سیاه نخوره