2297
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2306

هیچی دکوری نخر 

صبر نکن تعلیق بشم تا آنلاین بشی . همین حالا حرفت رو بگو. اینجوری بیشتر باورکردنیه.                                                                                                                                 دوست خوب من، یه لطفی بکن. "منو تگ نکن" من اینجا میام برای گذراندن وقتم و گاهی کلافه میشم که وقتم رو صرف حل کردن مشکلات عادی و ساده دختران نوجوان کنم. باور کن این مشکلات رو با یه گوگل هم میتونی خیلی خوب حل کنی. اهل چالش هم نیستم. نظر خاصی هم راجع به هیچی ندارم.   چیزی رو بلد باشم خودم میام تاپیک. ممنونم

هیچی

چون بدون استفادن

بدون زیبایی چندان

و بشدت زود قدیمی میشن چون خیلی زود مد عوض میشه و همه ترندی خرید میکنن 

پول دور ریختنه 

تاپیک یادآوری تجربه هاای درد توام درمان در بستر ناکامی     یادت نره به خودت قول دادی ۱۰ سال دیگه کجا باشی کی گفته موفق شدن آسونه که انقدر دنبال اوکی بودن همه چی هستی کی گفته نباید شب بیداری بکشی نباید چشمات دردبگیدن نباید کلافه بشی نباید درمونده بشی؟! اتفاقا باید بشی و ازش ردشی بیا شورشو دربیاریم  بیاگندشو دربیاریم 😍🤝    لطفا یک صلوات برای تمام آرزوهای خوب دنیا که منتظرن جای آرزو واقعیت بشن
2050

پولشو‌طلا بگیر به وقتش تبدیل کن مخصوصا اگه تازه عروسی خیلییی این جینگیل بینگیلیا رو نخر  زیادی زیادشم قشنگ نیست  

خلاصنا خلاص مفیش احساس، ده عمری و عمری بیعدی مفیش ببلاش

اگه نخری بهتره چون احتمال اینکه قدیمی بشن و نتونی ست کنی زیاده. من هر دکوری که خریدم بعد از دو سه سال دیگه جالب نبود جلوی چشم باشه. واسه همین من پیشنهاد میکنم همون مبلغ رو سکه گرمی بگیری بذاری کنار و ان شاءالله بوقتش با فروش اون سکه به قیمت روز, هرچی به منزلت میاد و جدید هست بخری

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2051