2297
عنوان

میشه فقط خانم بیاد

404 بازدید | 36 پست

میشه کمکم کنید 

من ناحیه تناسلی ام خیلی وحشتناکه انگار میگی بیماری دارم 

هم زبره شدیددد بزرگ و جوش های برجسته و سیاهههه و پوستشم دون مرغی شده و یکسان هم نیست 

خسته شدم دیگه این همه بدبختی دارم اینم روش اومده  تروخدا هر کی می‌دونه کمک کنه 😭😭

میشه بعد از کمک بهم نی نی یار تگ کنید بترکه

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
2050

اسی بنظرم خیلی حساس شدی خصوصا چون مجردی اینجور فک میکنی 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه 👰🤴زدم دوقلو چون منو همسرم با ازدواج،دوباره متولد میشیم❤😍از همه اونایی که واسه حل مشکلمون دعا کردن سپاسگزارم که با دعاتون مشکلمون حل شد 😍😍😍برای همه ارزو دارم به خواسته قلبیشون برسن😘😍
ن بابا  نمی تونم مادر پدرم نمی‌ذارن که

بابد دکتر بری،جوشا برا حساسیته.سیاهه چون مو زیر پوستی داری،احتمالا بخاطرتیغه به پستت نساخته.واجبی یا پودرموبربزن

❤🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺//یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
نصفش احتمالا برای ژیلته یکمش به خاطر اینه که ما شلوارای تنگ میپوشیم.تیرگی هم تا حدی نرماله.ولی برای ...

ژیلت تو عمرم استفاده نکردم پودر فقط 

شلوار تنگ اصلا ندارم 

تیرگی ام خیلی زیاده سیاهه پوستشم دون مرغی و زبر و متورم 

تازگی جوش های بزرگ هم بهش اضافه شده 

لیزر کنم ینی میشه همش درست شه؟ بخدا شاید خنده دار باشه ولی دلم خونههه خون

یه مدت سرکه سیب با پنبه رو پوستت بزن اگه شرایط دکتر نداری رنگش خ‌وب میشه جوشها از بین میره

فقط خودت باش بهتر از اینه که تظاهربه اونی کنی که نیستی  نی نی یار نظرت از ما برگردد کم تعلیقم کن حرف حق زدم نه توهین کردم نه بی ادبی راستی چرا حرف حق تلخه   
اسی بنظرم خیلی حساس شدی خصوصا چون مجردی اینجور فک میکنی 

اینجورکه اسی گفت من وحشت کردم والا

❤🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺//یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2051