2204

وقتی داری جارو میکنی و صدای کِر کِر اشغالایی ک میکشه تو خودش میاد خیلیییی لذت بخشه😐😂بوخودااااا 

الان خونه رو تمیز کردم جارو کردم ظرفا رو شستم یخچال رو از پریز کشیدم بیرون تمیز کردم مثه چی گاز رو تمیز کردم لباسهایی ک شسته بودمو تا کردم گذاشتم کمد آخرم ی چایی دم گذاشتم رفتم دوش گرفتم و اومدم و ی لیوان چایی دبش خوردم جاتون خالی حسااااااابی چسبید 🤤

تازه در همین حین بچه داری هم میکردم دو تا وروجک دارم🥵

ی خسته نباشید هم بهم بگین 😓😊😝

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

خسته نباشی دلاور خداقوت پهلوان 😂😂😂

🥺🥺🖤باورم نمیشه که دیگه ندارمت خیلی زود رفتی عزیز دلم 🥺🥺پاشو عزیزم پاشو من باور نمیکنم ک رفتی پاشوو🖤🥺🥺😭😭😭😭 میشه واسش ی فاتحه بفرستین ؟🥺🥺🥺 @🖤جذاب_تو_دلی🖤#کنج_دلی
2050
جوووون چسبید بهم ممنانم😊😂❤️🌹

خواهش میکنم وظیفم بود 😂😂😂 حالا من خودم وقتی جارو برقی میکشم یچیزیم میریزم رو زمین ک صداش در بیاد 😂😂😂

🥺🥺🖤باورم نمیشه که دیگه ندارمت خیلی زود رفتی عزیز دلم 🥺🥺پاشو عزیزم پاشو من باور نمیکنم ک رفتی پاشوو🖤🥺🥺😭😭😭😭 میشه واسش ی فاتحه بفرستین ؟🥺🥺🥺 @🖤جذاب_تو_دلی🖤#کنج_دلی
شیر مادر نان پدر حلالم😐😂

عه یادم نبود 😂😂😂

شیر مادر نان پدر حلالم😐😂

قبلن میخواستم همیتو تو سایت بگم وای حواسم نبود نوشته بودم شیر پدر و نان مادر حلالت 😐😐😂😂🤣😂

2051