2726
عنوان

پدرشوهرم تو مهمونی جاریم جلوهمه بهم گفت لاغر مردنی

| مشاهده متن کامل بحث + 14468 بازدید | 174 پست
چقد طول کشید چاق بشی

دقیق یادم نیست،چند ماه بیشتر نشد،من خودم رو به پنجاه و یک رسوندم و رها کردم دیگه،چون زیاد نمیخواستم وزن اضافه کنم زیاد طول نکشید

رژیمم هم رژیم غذایی خاصی نبود که مثلا فلان روز چی بخورم و ...،یه سری چیزا توصیه شده بود بیشتر بخورم،مثلا باید مویز و بادام ،نخود و کشمش،آبگوشت پرنخود زیاد میخوردم،بعد از هر وعده غذا یک قاشق عسل میخوردم،صبحانه بیشتر شیره ی انگور و ارده و چند قطره آبغوره مخلوط میکردم میخوردم،شام بیشتر نان و پنیر و گردو، تا دوماه باید روزی ده تا دونه انجیر خشک رو داخل عرق انیسون میخیسوندم میخوردم، بعد از هر حمام بدنم رو با روغن زیتون ماساژ میدادم،یک روز نه یک روز حمام میرفتم، الان اینا یادمه...

البته به نظرم اگه با متخصص مشورت بشه بهتر باشه،ممکنه کسی که میخواد این رژیم رو رعایت کنه طبعش متفاوت با من باشه و لازم باشه چیزای دیگه مصرف کنه

نه شوخی کردم باهات، یه سریا تا طرف دهان باز کنه تو نی نی سایت حالا به شوخی یا ناآگاهی میگن طلاق بگیر

اره بابا گندشو دراوردن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا شعور ندارن جلو جمع بعد جاریمم انگار خیلی خوشش بیاد چنان زد زیر خنده خیلی خجالت کشیدم  ۲ ...

چی میکشه ازین مرد بی عقل   

‏کاش برمیگشتم به دورانی که مامانم  صبح تا شب سر مرتب کردن اتاق باهام دعوا میکرد نه الان که میشینه با من غصمو میخوره
2728
 بدبختی من اینجاس ک ایرانه و همه مردا زن توپر دوست دارن حتی اگ بگن نه و ای چیزا بازم زن لاغر دو ...

نه عزیزم شوهر من عاشق لاغری من دوست دارم تپلی رو ولی اجازه نمیده قدم ۱۶۰ وزنم ۶۰ 

بی خیال.از کوزه همان برون تراود که در اوست.

ابروی خودش رو برده.یکی همچین با وقار صحبت میکنه همه سر تا پا گوش.یکی هم رفتاری میکنه که فردا حرف مهمی هم بزنه فکر میکنن چرت و پرته.

چقدر خودش رو کوچیک کرده.

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
زورم بهش نمیرسه والله دیشب بچه رو از ماشین گذاشتم پایین که خودم وسایلترچ بردارم بریم خونمون دخترم ا ...

جانم عزیزم، همسرت خیلی دوست داره ولی مثل اکثر مردا تو عصبانیت عقلش کار نمیکنه

همسر منم همینه وقتی یه بلایی سر بچه ها بیاد انقدر منو سرزنش میکنه که وقتی واقعا یه بلایی سر بچه هام بیاد به جای اینکه دلم به حال بچه بسوزه به این فکر میکنم که الان اگه بفهمه چقدر سرزنشم میکنه.

من خودمم لاغر بودم دقیقا هم قد و وزن تو  با خوردن نشاسته وزن گرفتم

عزیزم میشه بگی چطوری استفاده کردی برا بچه ها هم خوبه ؟من پسر م لاغر میتونم بهش بدم ؟ 

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
 بدبختی من اینجاس ک ایرانه و همه مردا زن توپر دوست دارن حتی اگ بگن نه و ای چیزا بازم زن لاغر دو ...

حداقلش اینه خودت با اعتماد ب نفس رفتار کن پیش جاریت و اونطوری رفتار نکنه و اینجوری بگو ولی از اون ورم بدون اینکه ب کسی بگی ک قصد چاقی داری تغذیتو تغییر بده

این نیز بگذرد.‌‌..
2706