2726
عنوان

پدرشوهرم تو مهمونی جاریم جلوهمه بهم گفت لاغر مردنی

| مشاهده متن کامل بحث + 14468 بازدید | 174 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش چی خوش هیکله ؟  از اول لاغر بودی یا بعد از شیر دهی اگه از شیر دهیه که خودت خوب میشی اگه ه ...

آره هیکلش تو پر و خوبه 

(لحظه ها تنها پرندگان مهاجری هستند که هرگز،به آشیانه باز نخواهند گشت...)
2728
خوشا به سعادتت کاش من لاغر بودم از چاقی دارم میترکم شوهرم هربار به یه روشی مسخرم میکنه یبار میگه عین ...

منم ۱۶۰ قدمه و ۸۰وزنمه. دو تا بچه دارم که یکی ۱ ساله و شیر خودم و میدم. اصلا نمیتونم چیزی نخورم ضعف میکنم ، شوهرم بعضی وقتا میگه ببین شکمت چقدر جلو اومده. منم ناراحت میشم ولی نمیتونم فعلا وزن کم کنم، ورزش هم خیلی سختمه و بخیه های سزارین میسوزه و درد میگیره. حالا انشالله بعد از شیر دهی میرم دکتر تغذیه و یه رژیم اصولی میگیرم

من یه نوزاد دارم دست تنها خیلی اذیت میشدم این مدت واقعا به خودمم نرسیدم یه بچه کولیکی و نق نقو ...هم ...

ای وای منم اینجوریم شاید منم دارم منم همش بدن درد دارم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
۱۶۰ ۴۵  ولی شدید لاغر میزنم لباسام خیلی بده تو بدنم باسنم کلا تخته شده ..شوهرم ..چند بار ...

من قرص جینسینگ گوزن خوردم سه کیلو چاق شدم  ول کردم    عگس گوزن رو جلدشه    

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
الان جای ترکات چطوره خیلی بد شده کجاهات داری شوهرت گیر نمیده

من مدتی پودر کلاژن مصرف میکردم ترک ها سطحشون صاف شده دیگه گود نیست و خب سفید و باریک شدن 

مجردم عزيزم 

پشت پام و رون و باسن ترک دارم اما خب بخاطر کلاژن که میخوردم خیلی بهتر شده 

برنامه دارم وقتی متاهل شدم برم کربوکسی تراپی

میگن چشام سگ داره   
۱۴سالش لاغر نه خودمم استفاده کردم عالی عوارض نداره دخترم عمل داشت خیلی ضعیف شد برای اون بی بی لایو گ ...

کی معرفی کرده بهت، کجا خریدی هزینش چنده؟

یه دوستی دارم عاشق چاق شدنه تا بهش پیشنهاد کنم

اندیشه عیش بی حضورش، ترسم که بدو رسد...؛نخواهم.
لابد خوشت میاد بگم طلاق بگیر

نه من تاحالا به کسی اینجا وغیر اینجا نگفتم طلاق بگیر

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706