2726
عنوان

پدرشوهرم تو مهمونی جاریم جلوهمه بهم گفت لاغر مردنی

| مشاهده متن کامل بحث + 14468 بازدید | 174 پست
غذا کوفتم شد دو لقمه نتونستم بخورم  همین نشستم سر سفره گفت کو نگار گفتم اینجام گفت ایقد لاغر مر ...

عزیزم خنده ش از رو شخصیت نداشته ش بود

ی ادم سالم و با شخصیت تو عمرت دیدی همچین رفتار زننده ای داشته باشه؟

ولی تو چون دلت شکسته بود از هر لبخندی  تا اخر مهمونی همچین برداشتی میکردی عزیزم

من واقعا متاسفم ک تو همچین شرایط تلخ و غیر قابل تحملی گیر افتاده بودی 

پدرشوهرتم باید چشای کورشو باز میکرد تا بهتر میدید 

میدونی شاید باورت نشه ولی ی عده احساس مسئولیت میکنن فکر میکنن زر نزنن نمیشه و حتما باید حرفی برای گفتن داشته باشن به هر قیمتی حتی اگه چرت باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری نشاسته خوردی عزیزم.. شربتش؟  منم46کیلواام خیلی لاغر میزنم

این محصولاتی که دارن توی این تاپیک تبلیغ می‌کنند اصلا سمتش نرو 

من پودر افلاطون خوردم دو صفر هغت هم خوردم بدنم پر ترک شده خوشبختانه به کبدم آسیب نرسید 

روزی 4 قاشق نشاسته خام سفید ها بریز توی نصف لیوان آب خنک و با شکر یا عسل یکم شیرین کن و نیم ساعت قبل صبحانه بخور 

من 2 ماه خوردم 5 کیلو اضافه کردم 

میگن چشام سگ داره   
خوشا به سعادتت کاش من لاغر بودم از چاقی دارم میترکم شوهرم هربار به یه روشی مسخرم میکنه یبار میگه عین ...

عزیزم.... به اسی پیشنهاد نمیدم چاق شه ولی شما باید تلاش کنی لاغر شی

اندیشه عیش بی حضورش، ترسم که بدو رسد...؛نخواهم.
2728
چ خوبب گلم چقد طول داد به این وزن رسیدی؟؟  بعد شکم و پهلو نیاوردی؟

من خودم ورزشکارم واس من شکم و پهلو در نیومد 

من به شدت بد غذا بودم ینی نمیخوردم ورزشم سنگین میکردم لاغر بودم بعد خوردن این معجون هر چی غذا میخوردم سیر نمیشدم

فک میکنم دو یا سه هفته ای زمان برد

حرفشون بد بوده و حق داری ناراحت باشی، چون گفتی خودت دوست داری توپرتر بشی میگم،منم موقع شیردهی یادمه به وزن شما رسیدم تقریبا،قدم هم قد شماست شرایطت رو درک میکنم خصوصا این که یه عده فکر میکنن بقیه تو خونشون آینه ندارن و حتما باید لاغر یا چاق شدنشون رو یادآوری کنن! ممکنه شما هم به خاطر شیردهی و بچه داری وزن کم کرده باشید،من در نهایت مراجعه کردم به متخصص طب سنتی و رژیم چاقیشونو استفاده کردم،شما هم اگر اصولی زیر نظر یک متخصص وزن اضافه کنید براتون بهتره،چون اینجوری بدون اینکه شکم بیارید توپر میشید و مواد غذایی رو مصرف میکنید که متناسب با مزاجتونه و سلامتیتون هم به خطر نمیفته

خوشا به سعادتت کاش من لاغر بودم از چاقی دارم میترکم شوهرم هربار به یه روشی مسخرم میکنه یبار میگه عین ...

البته گفتم‌بزن توگوشش به شوخی اسم کاربریتوگفتم ناراحت نشیا🥶❤

پسرت چن سالشه؟ اغلب چاق کننده ها ضد کبدن

۱۴سالش لاغر نه خودمم استفاده کردم عالی عوارض نداره دخترم عمل داشت خیلی ضعیف شد برای اون بی بی لایو گرفتم سه روز بهش میدم فکر نکنم عوارض داشته باشه

جاریم کلا با من مشکل داره اون شب هم به اصرار شوهرم رفتیم

حیف حاضر جواب نبودی اون لحظه میگفتی همه میگن مانکنم الان آمریکا بودم مانکن بودم(مخصوصا مانکنای آمریکایی کاملا استخونی ان) ولی خب به نظر سن بالاهای قدیم ک چاق دوس دارن لاغرم

این نیز بگذرد.‌‌..
من با ورزش میتونم وزنمو پایین بیارم مخصوصا پیاده روی اما دوتا زانوم مشکل پیدا کرده نمیتونم تند راه ب ...

خودت دوس داری که تغییر کنی؟

میتونی رژیم شروع کنی ..امتحان کردی تا حالا؟پیاده روی اهسته هم خیلی جوابه .از هیچی بهتره .تحرک کافی برای سلامت موندنت عالیه 

2706