2737
2734
عنوان

پدرشوهرم تو مهمونی جاریم جلوهمه بهم گفت لاغر مردنی

| مشاهده متن کامل بحث + 14507 بازدید | 174 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبل ازدواج ۳۹ کیلو بودم 

رفتم عطاری بهش گفتم دو صفر هشت ۰۰۸ بهم بده یه معجونه گیاهیه

اینو خریدم اوایل صبونه میخوردم بعدش ی قاشق چای خوری پر میخوردم از معجونه بعد نهار هم ی قاشق چای خوری

خلاصه  وزنم ک شد ۵۴

دیگه فقط بعد صبحونه نوک قاشق چای خوری خوردم و همین 

از عطاری خریدم معجون دو صفر هشت

گیاهی بود مثله عسل بود میخوردم همین دیگه

2731

یه روزی متوجه میشی ک زر زر کردن بقیه اصلا مهم نیست فقط سلامتی خودت مهمه من کبدم چربه میگم کاش لاغر بودم ولی سالم پسرمم اسم‌کودکان گرفت دارم دق میکنم بچه ی سالم یهو اینجوری شد

انچه در فهم تو آید؛ آن بود مفهوم تو 
2738
جاریم کلا با من مشکل داره اون شب هم به اصرار شوهرم رفتیم

خودش چی خوش هیکله ؟ 

از اول لاغر بودی یا بعد از شیر دهی اگه از شیر دهیه که خودت خوب میشی اگه هم نیست ک میتونی با دکترو برنامه درستش کنی 

چ‌رفتار زشتی 😑😑 میدونی واقعا هیچ ربطی به چاق یا لاغر بودنمون نداره  ادمی که شخصیت نداشته با ...

من با ورزش میتونم وزنمو پایین بیارم مخصوصا پیاده روی اما دوتا زانوم مشکل پیدا کرده نمیتونم تند راه برم برای همین زیاد دل به ورزش نمیدم یعنی ورزش سنگین حتی دویدن هم نمیتونم بکنم..خیلی عذابم میده بخدا تو گرما آستین بلند میپوشم جلوش یا شلوار بلند اگر آستین کوتاه بپوشم چنان مسخرم مبکنه

سعی میکنم نپوشم جلوش😭😔

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
کلا شعور ندارن جلو جمع بعد جاریمم انگار خیلی خوشش بیاد چنان زد زیر خنده خیلی خجالت کشیدم  ۲ ...

مانکنی ولی

شاید از اینا باشی که هر چه میخورن چاق نمیشن

اندیشه عیش بی حضورش، ترسم که بدو رسد...؛نخواهم.
۱۶۰ ۴۵  ولی شدید لاغر میزنم لباسام خیلی بده تو بدنم باسنم کلا تخته شده ..شوهرم ..چند بار ...

صبحا موز بخور و کلا ناشتا چیزای شیرین بخور و شیر خشک هم شنیدم چاق کنندست و سیب زمینی و ..

این نیز بگذرد.‌‌..

منم یکی از فامیلامون به جای اینکه بگه بهم کمرت باریکه گفت نازکه😐😂🤣

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
2706