2297
عنوان

پدرشوهرم تو مهمونی جاریم جلوهمه بهم گفت لاغر مردنی

| مشاهده متن کامل بحث + 13227 بازدید | 174 پست

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدای منو میشنوید از پربازدید احتمالی امشب

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه 👰🤴زدم دوقلو چون منو همسرم با ازدواج،دوباره متولد میشیم❤😍از همه اونایی که واسه حل مشکلمون دعا کردن سپاسگزارم که با دعاتون مشکلمون حل شد 😍😍😍برای همه ارزو دارم به خواسته قلبیشون برسن😘😍
2306
اشکال نداره باهات راحت بوده

اگه یکی اینو کامنت نمیکرد به اینکه الان تو نی نی سایتم شک‌میکردم😆

سنگهایی که به طرف دیگران پرتاب میکنیم،در حقیقت سنگهایی هستند که قبلا یک نفر به سمت ما پرتاب کرده است

من یه نوزاد دارم دست تنها خیلی اذیت میشدم این مدت واقعا به خودمم نرسیدم یه بچه کولیکی و نق نقو ...همیشه هم دست و پاهام درد میکرد که از شانس بدم با آزمايش فهمیدم تب مالت دارم 

(لحظه ها تنها پرندگان مهاجری هستند که هرگز،به آشیانه باز نخواهند گشت...)
2050
اگه یکی اینو کامنت نمیکرد به الان تو نی نی سایتم شک‌میکردم😆

😂😂😂😂

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹                                                                     « چِشم ها حَقیقت رو میگـن..! »                                      
قد و وزنت چقدره؟ خیلی لاغری؟ اصلا خودتو حرص نده میگفتی الان لاغری مده  معذرت میخوامااا ولی ...

کلا شعور ندارن جلو جمع بعد جاریمم انگار خیلی خوشش بیاد چنان زد زیر خنده خیلی خجالت کشیدم 

۲۲ سالمه قد ۱۶۰ وزن ۴۵

کلا شعور ندارن جلو جمع بعد جاریمم انگار خیلی خوشش بیاد چنان زد زیر خنده خیلی خجالت کشیدم  ۲ ...

جاریت از اون بیشعور تر

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹                                                                     « چِشم ها حَقیقت رو میگـن..! »                                      
اولین پستتو با یه موضوع دیگه شروع میکردی

اتفاقا  ناراحت شدن برای این موضوع و کمک گرفتنم از شما برای چاق شدنم باعث شد بیام سایت

2051