2204

خیلی خجالت کشیدم بیاین بگم چی شد

(لحظه ها تنها پرندگان مهاجری هستند که هرگز،به آشیانه باز نخواهند گشت...)

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

بگووو

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹                                                                     « چِشم ها حَقیقت رو میگـن..! »                                      
2050

چقد بیشعوره واقعا

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹                                                                     « چِشم ها حَقیقت رو میگـن..! »                                      

پدر.حیا.کن# 🤕

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

چه کم شعور 😐

میدونستی پروانه ها🦋نمیتونن بال‌هاشونو ببینن و اصلا خبر ندارن که چقدر قشنگن؟؟شاید تو هم یه پروانه ای، یه انسان فوق العاده، فقط خودت نمیتونی ببینیش..! :یه افسانه خیلی قشنگی هست که میگه: اگه لایقش باشی بهت تعلق میگیره اگه لیاقتِ بیشتر از اونو داشته باشی ازت گرفته میشه پس بیخود برای چیزایی که از دست دادید ناراحت نباشین،حتما قراره بهترش گیرتون بیاد🧡 
2051