2703
2553
عنوان

اومدم سبزی بخورم دیدم مامانم

576 بازدید | 25 پست

دیدم مامانم هرچی سبزی پاک کرده بود داده به خواهرم برده خونشون😐 میگم مامان خب سبزی پاک کردی مگه من ادم نیستم بخورم چرا همشو دادی😐😐😐 هیچی نمیگه

هفته قبلم یه بسته تخمه من واسه خودم خریده بودم دیدم نیست داده بود به خواهرم. نمیدونم داستان چیه؟! من کلا ادم حساب نمیشم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

بهش میگفتی مادر من چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است 🤦🏻‍♀️🤣

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️

خواهرت منم فکر کنم🤣چون منم هرچی خونه بابام ایناس میدن میارم

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

قایمشون کن (^・x・^)

هر موقع فشار روحی داشتید یا بیخودی حالتون بد شد سه بار سوره ی تکویر رو بخونید  با صدای بلند یعنی منظورم اینه ک تو دلتون نخونید و معنیش رو هم بدونید که چی میخونی. تأثیرش خیلی خوبه. (لطفا به دوستاتون هم بگید) 
2714
وای لابد دلش پیشش بوده

خب من ادم نیستم دلش پیش من باشه از صب تا شب دارم درس می خونم یه غذا به چشم نمیبینه بخورم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

خوراکیاتو قائم کن همیشه😑👌

میشه دعا کنید دختر کوچولومو سالم بغلم بگیرم و بتونم خوب و صالح تربیتش کنم❤ماهنی کوچولوی مامان🦋💗خدا می دونه چقدر منتظرم تا تو بغلم بگیرمت و عطرتو حس کنم  
اینطور نیست مامانا همشون اینکارارو میکنن سخت نگیر 

خب اخه همشو داده همشو...یه عالمه سبزی بود .هیچی نمونده من بیچاره کوفت کنم

اره واقعا همینطوره . من و خواهرام تا وقتی مجرد بودیم و خواهر اولیم عروس بود همینطوری بود. حتی میرفتیم لباس بخریم مامانم همش میگفتن ای لباس برای خواهر اولی خوبه؟😂مثلا ما اومده بودیم بازار. 😂

2706