2204
عنوان

اومدم سبزی بخورم دیدم مامانم

488 بازدید | 25 پست

دیدم مامانم هرچی سبزی پاک کرده بود داده به خواهرم برده خونشون😐 میگم مامان خب سبزی پاک کردی مگه من ادم نیستم بخورم چرا همشو دادی😐😐😐 هیچی نمیگه

هفته قبلم یه بسته تخمه من واسه خودم خریده بودم دیدم نیست داده بود به خواهرم. نمیدونم داستان چیه؟! من کلا ادم حساب نمیشم

یه شب که دلم از عالم و آدم پر بود ،گفت : نگران نباش دیوونه ،فکر کردی من تنهات میذارم ؟ یا اینکه کسی میتونه جایِ تورو تو قلبم بگیره ؟کاری به اتفاقاتِ بعدشو اینکه تنهام گذاشت ندارم !می‌ خوام بگم :هر آدمی یکبار و لااقل برای یه شب خوشبخت ترین آدمِ روی زمین بوده...

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

قایمشون کن (^・x・^)

هر موقع فشار روحی داشتید یا بیخودی حالتون بد شد سوره ی تکویر رو بخونید با صدای بلند یعنی منظورم اینه ک تو دلتون نخونید . تأثیرش خیلی عجیبه. (لطفا به دوستاتون هم بگید) 
2050
وای لابد دلش پیشش بوده

خب من ادم نیستم دلش پیش من باشه از صب تا شب دارم درس می خونم یه غذا به چشم نمیبینه بخورم

یه شب که دلم از عالم و آدم پر بود ،گفت : نگران نباش دیوونه ،فکر کردی من تنهات میذارم ؟ یا اینکه کسی میتونه جایِ تورو تو قلبم بگیره ؟کاری به اتفاقاتِ بعدشو اینکه تنهام گذاشت ندارم !می‌ خوام بگم :هر آدمی یکبار و لااقل برای یه شب خوشبخت ترین آدمِ روی زمین بوده...

😂 باز خوبه داده به خواهرت .من مادرم یه بار لباسامو داده بود به یه گدایی گفته بود شوهرم مرده یتیم دارم و ....بعد خودم فقط یه شلوار داشتم 😑

بافتنی های دستباف بچگانه😍🤗 alaris_handmade@

خوراکیاتو قائم کن همیشه😑👌

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه دعا کنید دختر کوچولومو سالم بغلم بگیرم و بتونم خوب و صالح تربیتش کنم❤ماهنی کوچولوی مامان🦋💗خدا می دونه چقدر منتظرم تا تو بغلم بگیرمت و عطرتو حس کنم  
اینطور نیست مامانا همشون اینکارارو میکنن سخت نگیر 

خب اخه همشو داده همشو...یه عالمه سبزی بود .هیچی نمونده من بیچاره کوفت کنم

اره واقعا همینطوره . من و خواهرام تا وقتی مجرد بودیم و خواهر اولیم عروس بود همینطوری بود. حتی میرفتیم لباس بخریم مامانم همش میگفتن ای لباس برای خواهر اولی خوبه؟😂مثلا ما اومده بودیم بازار. 😂

😂 باز خوبه داده به خواهرت .من مادرم یه بار لباسامو داده بود به یه گدایی گفته بود شوهرم مرده یتیم دا ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣چی پوشیدی باز رفتی خرید

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه دعا کنید دختر کوچولومو سالم بغلم بگیرم و بتونم خوب و صالح تربیتش کنم❤ماهنی کوچولوی مامان🦋💗خدا می دونه چقدر منتظرم تا تو بغلم بگیرمت و عطرتو حس کنم  
الهی فدات بشم متنفرم از تبعیض گزاشتن😠😔

😓😓😓 کلا فرق زیاد بینمون میزاره ولی منکر میشه

اینطور نیست  خب چون خواهرت پیشتون زندگی نمیکنه مامانت بیشتر نگرانشه  حتما اون تخمه حواسش ...

حالا مادر من بر عکسه. من راه دورم ولی به بچه هایی که نزدیکه بیشتر توجه میکنه. 

مادرشوهرم هم همینه. 

2051