2726

خانوما من بعد زایمان چاق شدم ۷کیلو الان اضاف وزن دارم مخصوصا شکمم باشگاه سرکوچمونه فقط ایروبیک داره و بدنسازی ب نظرتون کدومو برم زودتر لاغربشم و اینکه باسنم اب نشه چیکارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تو زمینه لاغری تخصص ندارم ولی خودم هم. اروبیک هم یوگا و هم. بدنسازی کار کردم از بین این سه تا خیلی بدن سازی را دوست دارم و در نهایت ادامه دادم با اروبیک که اصلا نتونستم ارتباط بگیرم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
اخه بدنسازی رفتم قبل عید سرعت لاغرکردنش زیاد نبود ب نظرتون برم ایروبیک لاغرکنم بعد چندماه برم بدنساز ...

منم چند ساله فیتنس کار میکنم عزیزم 

ببین بدنسازی سرعت لاغر کردنش بالاست اگر تغذیه رعایت کنی 

همزمان لاغر و خوشفرم میشی 

ایروبیک باسنتم اب میکنه

بدنسازی رژیم و یه  غذایی درست

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
از چ نظر بهتر بود؟

یه ورزش انفرادیه که خودت می تونی زمانت را تنظیم کنی و انجام بدی و این که یه حالت پیشرفت کردن داره مثلا وزن صفحه ها و دمبل ها که سنگین تر میشه تشویق میشی برای ادامه دادن 

اما یوگا و اروبیک خیلی زیاد به مربی وابسته است و اگر کارشون خوب نباشه خسته و دلزده ات می کنه 

بعد اروبیک حرکت ها کم. کم پیچیده میشه به اصطلاح بهش می گن زنجیره ای اگر حوصله اش را نداشته باشی رها می کنی 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»