2204
عنوان

من برگشتمممممممم😛😂💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 137 پست
😒👩🏻‍🦯  اصنشم  کاربریش برنمیگشت ک هیچ دسترسی بش نداشتین😛😂اولین نفرم خودم فهمیدم کار ...

نخیرم من دارم گفتینوشو کلیم باهم حرفیدیم😛😛😂

اسمم رز♡ صاحب این کاربری توی ترک میباشد🤓😐
ای نامرد، چرا منو تگ نکردیییییی

اجی بخدا میخواستم تگت کنم ولی توضیح نداده بودم چرا رفتم گفتم بذار خصوصی بگم بهت🥺🤦🏻‍♀️

وای اجی ببخشید توروخدا🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️💔💔

چاکررررم سلام😂✋🏻خدا شاهده وقتی این کاربری رو زدم هیچ وقت فکر نمیکردم همه ریپم بزنن سلام فرمانده🥺😂❤️‍🩹خدا خیر بده سازنده اون اهنگو😂یه سودی واسه من داشت😁✌🏻طبق گفته ی دوستان، بارزترین ویژگیم پررو بودنمه😎😂 دو متر قدمه📏، سه متر زبون😛👩🏻‍🦯

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عهه دنیام برگشتهه😻 نفسم خوش اومدی ای جانم به قربانت

جون دلم مرسی عشقممم😍😍

خدانکنه نپصی🥲❤️‍🔥💋

چاکررررم سلام😂✋🏻خدا شاهده وقتی این کاربری رو زدم هیچ وقت فکر نمیکردم همه ریپم بزنن سلام فرمانده🥺😂❤️‍🩹خدا خیر بده سازنده اون اهنگو😂یه سودی واسه من داشت😁✌🏻طبق گفته ی دوستان، بارزترین ویژگیم پررو بودنمه😎😂 دو متر قدمه📏، سه متر زبون😛👩🏻‍🦯
2306
اجی بخدا میخواستم تگت کنم ولی توضیح نداده بودم چرا رفتم گفتم بذار خصوصی بگم بهت🥺🤦🏻‍♀️ وای اجی بب ...

عیب نداره دیوونه😂😂خودم فهمیدم اومدی😎✌️✌️✌️✌️

🏵️خداجونم خیلی دلم میخواد رها بشم تو بغلت، منودریاب🏵️    https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

[QUOTE=238153924]چرا فراموشت کنم دیوونه🤣🤣🤣🤣 تو نفس منی یه دونمی🥲😍/QUOTE]

ب هر حال وقت کمتری برای صحبت با من داری🌚😂 

بعله بعله می‌دونم😁❤️‍🩹

•تو بَغَلِط این‍ طَنِه‍ خَصتِح‍ رو‌ خوابِش‍ کُن‍ •°🤍🩹°
2050
لوس🌚

از کی تا حالا ابزار عشق شده لوس بازی

عمرمه این بشر...

فرشتمه:)

سوالت را با توروسننع پاسخ میدهم پس نپرس سوالی قربونت برم🖤🍃                                                                                              یه مدته هیچی برام مهم نیست حتی برامم مهم نیست که مهم نیست🖤🍃                                                      هرچی بیشتر از آدما میفهمم بیشتر از سگا خوشم میاد:]🖤🍃         شمارو نمیدونم ولی من حتی اگه ناخواسته مامان بابامو ناراحت کنم قلب خودم بیشتر میشکنه و میشینم زار زار گریه میکنم:)🖤🍃                          میدونی بهترین شناگرم که باشی یه شب تو رویای یه نفر غرق میشی؛🖤🍃               این روزا میگذره ولی شبارو چیکارش کنم؟🖤🍃       من حسودم خواستین جز من به کسی دیگه اهمیت بدین،با من خدافظی کنین:🖤🍃                  من میتونم ۲۴ ساعت باهات بگم بخندم بغلت کنم و دستتو بگیرم کل شهرو باهات پیاده بیام و فرداش برای همیشه برمو یادم نیاد تویی وجود داشته...🖤🍃
سلام ، کجاها بودی ، چرا تعلیق شدی اخههه ، خوش برگشتی صفا اوردی ، دیگه نریا ، دلتنگت شدیم خیلی (نمیش ...

سلام عشقم😂😂😂😂😂❤️‍🔥

خودم رفتم😂👩🏻‍🦯

مرسی نفس😂😂

چشم عزیزم منم دلتنگت بودم😂😂😛❤️‍🩹❤️‍🔥

دیووونه عاشقت شدم رفت😂😂😂😂😂

بزرگواری شادی 

تاج سری شما😍🧡

عیب نداره دیوونه😂😂خودم فهمیدم اومدی😎✌️✌️✌️✌️

عزیزمی اجییی🥺😍❤️‍🩹

جون دلم مرسی عشقممم😍😍 خدانکنه نپصی🥲❤️‍🔥💋

حاضرم تا آخر عمرم گوش ب فرمان تو باشم ای فرمانده دل مجنون من

سوالت را با توروسننع پاسخ میدهم پس نپرس سوالی قربونت برم🖤🍃                                                                                              یه مدته هیچی برام مهم نیست حتی برامم مهم نیست که مهم نیست🖤🍃                                                      هرچی بیشتر از آدما میفهمم بیشتر از سگا خوشم میاد:]🖤🍃         شمارو نمیدونم ولی من حتی اگه ناخواسته مامان بابامو ناراحت کنم قلب خودم بیشتر میشکنه و میشینم زار زار گریه میکنم:)🖤🍃                          میدونی بهترین شناگرم که باشی یه شب تو رویای یه نفر غرق میشی؛🖤🍃               این روزا میگذره ولی شبارو چیکارش کنم؟🖤🍃       من حسودم خواستین جز من به کسی دیگه اهمیت بدین،با من خدافظی کنین:🖤🍃                  من میتونم ۲۴ ساعت باهات بگم بخندم بغلت کنم و دستتو بگیرم کل شهرو باهات پیاده بیام و فرداش برای همیشه برمو یادم نیاد تویی وجود داشته...🖤🍃
[QUOTE=238153924]چرا فراموشت کنم دیوونه🤣🤣🤣🤣 تو نفس منی یه دونمی🥲😍/QUOTE] ب هر حال وقت کمتری ب ...

نههههههههه دیوونه😂😂❤️‍🩹

جووون😍😛

2051