2703
2553
عنوان

شوهرم میگه بلد نیستی یه تیپ مهندسی واسم بزنی

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 36 پست

تيپ كت و شلواري ميخواد يعني؟

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
قیافه اش چه شکلیه؟ رنگ پوست قد  هیکل پهنای شونه  پایین تنه پر داره ؟بالا تنه اش چطوره ...

بالاتنش پر. هیکلی ماشالله ... موهاش و چشماش قهوه ای روشن ... قدش متوسط ... دماغش معمولی ...همه چیش معمولی. نه زشته نه خوشگل. رنگ پوستش هم روشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مهندسه. میگه جلو همکارام تیپم بده. همه با کلاس میان. تیپ رسمی دوس داره

من سلیقم خوبه 

خب کاری نداره

چند تا شلوار پارچه ای بگیر سورمه ای با پیرهن سفید خطر راه راه سورمه ای

شلوار مشکی بگیر با پیرهن طوسی دودی

شلوار کرم بگیر با پیرهن آجری 

شلوار طوسی به پیرهن گلبهی

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
2720
موهای صورت و سرش روشنه. قهوه ای روشن. پوستش روشن . 

اگه تپل نیست و قدش بلنده پیراهن مردانه شیک با کت و شلوار سرمه ای خوشگل با یه انگشتر نگین اصل و ادکلن و ساعت مچی 

من در کل بدم میاد مرد تی شرت بپوشه بیرون اصلا بهشون نمیاد بنظرم

بالاتنش پر. هیکلی ماشالله ... موهاش و چشماش قهوه ای روشن ... قدش متوسط ... دماغش معمولی ...همه چیش م ...

خب هر رنگی بهش میاد 

دستا بالا دستا بالا ...😂😂😂😂میبینم که با ریتم میخونی
2714

عکسشو بززززژژژ

میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستی😘😭اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم دنیا به خسران عقبا نیرزد 😑 به دوری ز اولاد زهرا(س)نیرزد  😢 دنبال دعوا میگردی بروتایپیک بغلی😒😎   عاشق فسنجون جون هستم 😎😅😍                                                                        
نه پیراهن و شلوار

آستين پيراهنشو هميشه دو سه تا تا بزنه بده بالا

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
2706