2726

خودش سلیقه نداره . امروز باهام دعواش شد. من فقط واسه خودم میتونم لباس بخرم. برا اون بلد نیستم چی بخرم. میشه چندتا عکس از پیراهن شیک بهم بفرستید؟؟که شبیه اون بخرم. یا پیج از اینستا اگه دارید

تو گوگل و اينستا فراوانه

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دو هفته اندازه یک میلیون مانتو و شال واسه خودم خریدم حرصش گرفته میگه واسه من هم بخر. بخدا مردونه بلد نیستم اخه... حتی حضوری نمیفهمم کدوم بهش میاد. پیرمردی میخرم یهو

2728

خب به اندام شوهرتم بستگي داره

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

قیافه اش چه شکلیه؟

رنگ پوست

قد 

هیکل

پهنای شونه 

پایین تنه پر داره ؟بالا تنه اش چطوره؟

موهاش چه مدلیه؟

دماغش بزرگه یا کوچیک؟

دستا بالا دستا بالا ...😂😂😂😂میبینم که با ریتم میخونی

قدش چنده؟

2706