2204

خودش سلیقه نداره . امروز باهام دعواش شد. من فقط واسه خودم میتونم لباس بخرم. برا اون بلد نیستم چی بخرم. میشه چندتا عکس از پیراهن شیک بهم بفرستید؟؟که شبیه اون بخرم. یا پیج از اینستا اگه دارید

تو گوگل و اينستا فراوانه

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

تو دو هفته اندازه یک میلیون مانتو و شال واسه خودم خریدم حرصش گرفته میگه واسه من هم بخر. بخدا مردونه بلد نیستم اخه... حتی حضوری نمیفهمم کدوم بهش میاد. پیرمردی میخرم یهو

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306

خب به اندام شوهرتم بستگي داره

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

قیافه اش چه شکلیه؟

رنگ پوست

قد 

هیکل

پهنای شونه 

پایین تنه پر داره ؟بالا تنه اش چطوره؟

موهاش چه مدلیه؟

دماغش بزرگه یا کوچیک؟

اگر یه چیی گفتم ناراحت شدید بدونید از قصدی نبوده کلا مدلم اینجوریه
2050

قدش چنده؟

تيپ كت و شلواري ميخواد يعني؟

قیافه اش چه شکلیه؟ رنگ پوست قد  هیکل پهنای شونه  پایین تنه پر داره ؟بالا تنه اش چطوره ...

بالاتنش پر. هیکلی ماشالله ... موهاش و چشماش قهوه ای روشن ... قدش متوسط ... دماغش معمولی ...همه چیش معمولی. نه زشته نه خوشگل. رنگ پوستش هم روشن

اره مهندسه. میگه جلو همکارام تیپم بده. همه با کلاس میان. تیپ رسمی دوس داره

من سلیقم خوبه 

خب کاری نداره

چند تا شلوار پارچه ای بگیر سورمه ای با پیرهن سفید خطر راه راه سورمه ای

شلوار مشکی بگیر با پیرهن طوسی دودی

شلوار کرم بگیر با پیرهن آجری 

شلوار طوسی به پیرهن گلبهی

2051