2726

مامان شده حبیب تو لیسانسه ها 

چرا؟ 

حالا میگم... 😐

چند وقت قبل رفته بودیم کافه با خانواده یه آقایی که قبلا همکارم بود منو دید و شناخت البته اول خیلی نگام کرد و بعد یه رب اینا میشه گف که منو شناخت و بعد بلافاصله ماسک زد و این حرفا 😐😐😐منم با مامانم بودم و داداشم 

بعد که اومدیم خونه مامانم میگف اون مرده زیاد نگات می‌کرد گفتم آره آشنا بود بخاطر همین بهش گفتم فلانی بوده 😐 یهو گف وای این حتمن تو رو میخواد حتما خاطر خواهت شده که اینجوری نگا میکرده 😐😐😐 گفتم نهههه میخواست مطمئن بشه من فلانی ام بخاطر همین 😐 قبول نمی‌کرد 

دوباره دیشب رفتیم فروشگاه موقعی که داشتم نایلون ها رو درست میکردم خریدا رو بزارم توش یه آقایی کنارم بود با یه لبخند ملیحی گف نایلون تون پاره میشه از یه نایلون ذیگه استفاده کنید 😐 منم با سر تایید کردم 

بعد که سوار ماشین شدیم دوباره مامانم گف وای چشمش تو رو گرفته بود میخواست شر صحیت باز کنه 😐😐😐😐💔

مادرای شمام همینجوری ان؟ 💔😐

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

چن سالته😂😂😂😂😂

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه اتفاقا من ب مامانم میگم طرف لابد عاشقم شده😁😂

میگه هرکی تو بگیره دیوونس ن اشپزی بلدی نه خونه داری

زندگی واسه ناراحتی و افسردگی خیلی کوتاهه، بیا خوشحال باشیم و ازش لذت ببریم!😊🫀

چیز جدیدی نیست

مامان من‌و خالمم همینن

🤕

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
چن سالته😂😂😂😂😂

19😐💔

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

عاشق مامانت شدمممممممم😑😂😂😂😂😂

به نام خداوند رنگین کمان!:)🖤🌈🕊  بچه ها نخندینا!:)🖤🎤    بارون اومدو یادم داد!:)🖤🌧🕊 به مامان چیزی نگو!:)🖤🕊      بچه ها ناموسا کمک!:)🖤🖐🏻🕊                                              نه می بخشیم نه فراموش میکنیم🖐🏻🖤🕊                                   فاقد اعصاب!!!!!                                                            این کابری دست چند نفره! 

چه مامان پایه اییییییی

دمش گرممممم💃💃💃

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
دنبال شوهره برات خخخخ

آره رفته برام چنتا تیکه هم خریده میگه زودتر میخوام شوهرت بدم 😐💔 19 سالمه

چه مامان پایه اییییییی دمش گرممممم💃💃💃

آره خیلی باهم راحتیم 😍 حتی خصوصی ترین مسائلم رو میدونه 😐😂 مثلا از ینفز خوشم بیاد میرم به مامانم میگم سریع 😂😂😂 

2706