2297
عنوان

مهره مار فروشی+ عکس

1149 بازدید | 57 پست

خانما یه جفت مهره مار دارم کارم باهاش تموم شده الانم میخوان بفروشمش پولش بدم به یه خانم بی سرپرست که سه تا بچه یتیم داره هم کار خیر کردم هم به کسی که محتاجشونه به دستشون میاره من از یه پیرزن که الان فوت کرده خریدم اون چنداتا داشت به همه دختراشم فک کنم داده چون نگم براتون از اوضاعشون شوهر که تو مچشونه خونه زندگی همخدا بهشون ببخشه پیر زنی که ازش خریدمشون گفت شاید صدسال پیش پدربزرگش از کوهای ایلام گرفته  برا من واقعا جواب داد اما دیگه بهشون احتیاجی ندارم برا زبونبند و محبت و جذب اینا خوبن خیلی خوبن فقط برای کمک به تین خانم که ذهنم درگیر کرده میخوام بفروشمشون وگرنه مفت میدادم به هرکی احتیاج داره

🌸

قیمت

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗کاربری دست سه نفره🙃
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2306
مهره ی خر نداری؟ خریدارم

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
مهره ی خر نداری؟ خریدارم

😐😐😐🤣🤣🤣🤣🤣

میدونستی پروانه ها🦋نمیتونن بال‌هاشونو ببینن و اصلا خبر ندارن که چقدر قشنگن؟؟شاید تو هم یه پروانه ای، یه انسان فوق العاده، فقط خودت نمیتونی ببینیش..! :یه افسانه خیلی قشنگی هست که میگه: اگه لایقش باشی بهت تعلق میگیره اگه لیاقتِ بیشتر از اونو داشته باشی ازت گرفته میشه پس بیخود برای چیزایی که از دست دادید ناراحت نباشین،حتما قراره بهترش گیرتون بیاد🧡 
2050

ماهم هالو

@نی_نی_یار_پنج    

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مجرد و متعهد:)❤ انقد دوست دارم که اگر از بیست و چهار ساعت، بیست و سه ساعتشو با تو باشم بازم حسرت اون یک ساعتی ک نبودی رو میخورم.. :)یه جا نوشته بود: آدم گاهی آنقدر تنها می‌‌شود و با خودش حرف می‌‌زند؛ که تبدیل می‌‌شود به دو نفر ! .. من الان هفت هشت نفرم..حقیقت زندگی اینه که هیچی تو این دنیا همیشگی و موندگار نیست.. =)نوشته بود کسایی که تو سرنوشت هم باشن، به همدیگه برمیگردن..شاید دور باشن، شاید دور بشن،شاید دیر همو پیدا کنن اما بالاخره میرسن.. =)♡

خب با این حساب که وضع مالی خودتم باید خوب شده باشه و برای کمک به اون خانوم نیازی به پول این مهره ماره نداشته باشی

هرچی شکلات فرانسوی میگه درسته ، با منم بحث نکنین 😁✌

عکسشو بزار

میدونستی پروانه ها🦋نمیتونن بال‌هاشونو ببینن و اصلا خبر ندارن که چقدر قشنگن؟؟شاید تو هم یه پروانه ای، یه انسان فوق العاده، فقط خودت نمیتونی ببینیش..! :یه افسانه خیلی قشنگی هست که میگه: اگه لایقش باشی بهت تعلق میگیره اگه لیاقتِ بیشتر از اونو داشته باشی ازت گرفته میشه پس بیخود برای چیزایی که از دست دادید ناراحت نباشین،حتما قراره بهترش گیرتون بیاد🧡 
2051