2737
2734

ی دختر داشتم

دلم پسر هم میخواست

و اینکه دخترم خیلی اذیت میشد ک خودش تنهاست.

ک خدا خواست و داد ❤️❤️

یکی باشه مثل (((گوگل))) ک وقتی ميگي ..پ.. سریع بگه           پول ؟ پاریس؟پیتزا؟پدرشو دربیارم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ی دختر داشتم  دلم پسر هم میخواست  و اینکه دخترم خیلی اذیت میشد ک خودش تنهاست. ک خدا خوا ...

بچه دومتون پسر شد؟

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
چون از اول می خواستیم که دو تا بچه داشته باشیم 

دلیل خاصی داشت؟

بعد از بچه اول بخاطر سختی هاش پشیمون نشدی؟

عزیزم میتونی بگی دقیقا علت اینکه صلاح دونستی چی بود؟

اول اینکه پسرم تنها بود دوم اینکه خودمون شدیدا بچه ها را دوست داریم و آخر اینکه توانایی نگهداری و پرورش بچه را در خودمون میدیدیم 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2738

من بچه اولم خیلی لوس و بد غذا بود و خیلی خیلی بهش توجه میکردیم همه دیوه دیدم پسر اینقدر لوس و تی تیش به در نمیخوره یکی دیگه اووردم خیلی بهتر شده ولی خودم اصلا حوصله ندارم نه تنها به اولی توجه نمیکنم به دومی هم توجه نمیکنم. غذاش خوب شده رقابتی غذا میخورن ولی همچنان بزرگه خیلی ریزه طوری مه فکر میکنن دو قلو هستن با 3 سال اختلاف. 

حس و حال خونه شلوغ بهتره ولی خیلی وقتا اعصاب آدم نمیکشه. کارت دوبرابر نمیشه بلکه 10 برابر میشه. هزینه های ما خیلی بالا رفت رچا مشکلی نداشتیم بابت این قضیه ولی میگم که بدونی. مثلا من اگر یه بچه داشتم می‌بردم مدرسه دولتی یا مهد نمیفرستادم یا سرویس نمیگرفتم هرجا میرفتم با یه بچه دست‌ش رو نرفتم و میرفتم سر کار میرفتم راحت‌تر خونه خانواده ها میذاشتم ولی خیلی سخته 2 تا بچه رو به کسی بسپری.... 

کلا معایب و مزایایی داری باید بسنجی.... 

من اگر برگردم عقب نمیارم حس میکنم بهشون خیلی سخت میگیرم ولی همسرم میگه مرد بار بیان خیلی لی لی به لالاشوم بذاری فردا تو جامعه زیر بار مشکلات کم میارن که البته بیراه هم نمیگه 

خدایا شکرت بابت همه ی چیزهایی که بهم دادی مخصوصا پسره نازم که جونم بهش بنده. 
علتش این بود دخترم تنها قصد دارم سومی هم بیارم.البته شرایطش رو داریم

وولی دختره؟

دومی چطور؟

چقدر اختلاف سنی دارن؟

دلیل خاصی داشت؟ بعد از بچه اول بخاطر سختی هاش پشیمون نشدی؟

تک فرزندی رو دوست نداشتم ، فاصله دو تا بچمم هم ۳ سال هست ، با اینکه شاغل بودم و خیلی سخت بود پشیمون نیستم ، بچه ها با هم بزرگ شدن ، یکی دانشجو هست و دومی دهمه

من ۱۲سال بچه نیاوردم میخواستم تک فرزندباشه ولی متاسفانه خودخواه وزیاده خواه ولوس شده بود شوهرمم خیلی ...

منم دخترم ۱۰ سالشه

تصمیم به دومی دارم

بچه اولت دختره؟

دومی چطور؟

اولی دومی رو دوست داره؟

روابطشان چزوره؟

تک فرزندی رو دوست نداشتم ، فاصله دو تا بچمم هم ۳ سال هست ، با اینکه شاغل بودم و خیلی سخت بود پشیمون ...

ای جان

چه زیبا

وولی دختره؟ دومی چطور؟ چقدر اختلاف سنی دارن؟

اره اولی دختره ۳سال اختلاف دارن دومی هم دختره ان شالله واسه سومی اگر مشکلی پیش نیومد میرم ای وی اف واسه تعیین جنسیت.اونم اختلاف سنیش نمیزارم بیشتر از سه سال با دومی بشه

2706