2726

بچه تعداد خوب باشه و تربیتشون برسی 

خوبه و در آینده سرمایه های انسانن

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظرم یکی کمه دوتا بیاری ولی با فاصله زیاد مثلا 7 یا 8 سال

من با خواهرم اختلاف سن ۸ سال داریم 

از بعضی لحاظ خوبه ولی بدی هم داره 

اصلا دنیامون با هم فرق داره 

من باید درس بخونم اون میخواد بازی کنه 

چون دوست داشتیم    دوتا داشته باشیم خداشکر یک دختر و پسر داریم قشنگی زندگیمونن

چه دلیل روشنی😍😍😍

برای منم دعا کن 

یه دختر گل دارم. نور چشمامه

خدا بهم یه پسر هم بده 

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام

یدونه آوردم و به دومی فکرم نکردم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
من نیاوردم همین یکی واسه هفت پشتم بسه

منم میخوام یکی بیارم اطرافیان خیلی میترسونن منو از تک، شوهرمم مخالفه به شدت ولی من واقعا انرژی واسه بیشتر از یکی ندارم فکر هرروز و شبم شده بچه

2706