2703
2553
عنوان

امتحان نهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بپرس بگو ببینم کجا میخان بخرن؟ا مگ کلاس چندمی کلاس دوازدهم امتحاناش نهایی ک ازکشور میاد وکارشناس خ ...

من نه.. دوستام. بعدشم همینجوری تاپیک زدم، واسه شوخیش گفتم برم لو بدم.. وگرنه ب من چ🥸😂

2456
من نه.. دوستام. بعدشم همینجوری تاپیک زدم، واسه شوخیش گفتم برم لو بدم.. وگرنه ب من چ🥸😂

من کاری به لو دادن ندارم دختر خوب

خیلی کنجکاو شدم سوالات رو چطور میخان پیدا کنن؟

میشه بپرسی بمنم اطلاع بدی؟

رشتت چیه؟

بیچاره یارو😂

چرابیچاره؟

دانش اموزی که  دوازده ساله داره تلاش میکنه ک قبول بشه و دانش اموزی ک هیچ تلاشی نمیکنه و میخاد سوالارو بخره نباس بین اینا یکم تفاوت باشه ایا؟؟؟

بیچاره نیست!!!!درستش همینه😊

2714
چرابیچاره؟ دانش اموزی که  دوازده ساله داره تلاش میکنه ک قبول بشه و دانش اموزی ک هیچ تلاشی نمیک ...

اره هب.. ولی اونام ی جایی کارشون گیر میکنه.. حروم یه روزی راه گلوی ادمو میبنده.. تو همین دنیا

چرابیچاره؟ دانش اموزی که  دوازده ساله داره تلاش میکنه ک قبول بشه و دانش اموزی ک هیچ تلاشی نمیک ...

ای بابا چرا میزنی 

میگم دو هفته ادم تنها نه بیرون بره نه کاری روانی میشه 

من انسانی ام. الان اس ام اس دادم بهش😂😑

عه؟😄

ابجی منم انسانی هست وفردا امتحان دین زندگی دارن خیلی تلاش میکنه اگه واقعا که این طور میشه سوالاروخرید تا خواهر منم بخره اینقدر اذیت نشه😕 

ببین اطلاع بده بده بهم حتما 

من کاری به لو دادن ندارم دختر خوب خیلی کنجکاو شدم سوالات رو چطور میخان پیدا کنن؟ میشه بپرسی بمنم ا ...

میگه از یه کاناله توی تلگرام|||:

الان گیر داده میگ تو ک نمیخاستی، الان فشار اومده بهت؟😂

عه؟😄 ابجی منم انسانی هست وفردا امتحان دین زندگی دارن خیلی تلاش میکنه اگه واقعا که این طور میشه سوا ...

😐😑 .. 

من یکی ک نخریدم.. و هم من، هم خونوادم خوشحالیم برا زحماتی ک توی این یکسال کشیدم و میدونیم داره ب ثمر میشینه.. ب خواهرتم بگو اینجوری براش دلنشین تره😐❤️

2706