2737
2734
عنوان

امتحان نهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بپرس بگو ببینم کجا میخان بخرن؟ا مگ کلاس چندمی کلاس دوازدهم امتحاناش نهایی ک ازکشور میاد وکارشناس خ ...

من نه.. دوستام. بعدشم همینجوری تاپیک زدم، واسه شوخیش گفتم برم لو بدم.. وگرنه ب من چ🥸😂

2731
من نه.. دوستام. بعدشم همینجوری تاپیک زدم، واسه شوخیش گفتم برم لو بدم.. وگرنه ب من چ🥸😂

من کاری به لو دادن ندارم دختر خوب

خیلی کنجکاو شدم سوالات رو چطور میخان پیدا کنن؟

میشه بپرسی بمنم اطلاع بدی؟

رشتت چیه؟

بیچاره یارو😂

چرابیچاره؟

دانش اموزی که  دوازده ساله داره تلاش میکنه ک قبول بشه و دانش اموزی ک هیچ تلاشی نمیکنه و میخاد سوالارو بخره نباس بین اینا یکم تفاوت باشه ایا؟؟؟

بیچاره نیست!!!!درستش همینه😊

2738
چرابیچاره؟ دانش اموزی که  دوازده ساله داره تلاش میکنه ک قبول بشه و دانش اموزی ک هیچ تلاشی نمیک ...

اره هب.. ولی اونام ی جایی کارشون گیر میکنه.. حروم یه روزی راه گلوی ادمو میبنده.. تو همین دنیا

چرابیچاره؟ دانش اموزی که  دوازده ساله داره تلاش میکنه ک قبول بشه و دانش اموزی ک هیچ تلاشی نمیک ...

ای بابا چرا میزنی 

میگم دو هفته ادم تنها نه بیرون بره نه کاری روانی میشه 

من انسانی ام. الان اس ام اس دادم بهش😂😑

عه؟😄

ابجی منم انسانی هست وفردا امتحان دین زندگی دارن خیلی تلاش میکنه اگه واقعا که این طور میشه سوالاروخرید تا خواهر منم بخره اینقدر اذیت نشه😕 

ببین اطلاع بده بده بهم حتما 

من کاری به لو دادن ندارم دختر خوب خیلی کنجکاو شدم سوالات رو چطور میخان پیدا کنن؟ میشه بپرسی بمنم ا ...

میگه از یه کاناله توی تلگرام|||:

الان گیر داده میگ تو ک نمیخاستی، الان فشار اومده بهت؟😂

عه؟😄 ابجی منم انسانی هست وفردا امتحان دین زندگی دارن خیلی تلاش میکنه اگه واقعا که این طور میشه سوا ...

😐😑 .. 

من یکی ک نخریدم.. و هم من، هم خونوادم خوشحالیم برا زحماتی ک توی این یکسال کشیدم و میدونیم داره ب ثمر میشینه.. ب خواهرتم بگو اینجوری براش دلنشین تره😐❤️

2706