2726
عنوان

امتحان نهایی

467 بازدید | 43 پست

چنتا از بچه های مدرسمون پیشنهاد دادن چن روز پیش، ک‌باهم سوالای امتحان نهاییو بخریم...من قبول نکردم.. و گفتم اصن نمیخام و بعدشم اینکه بهش اعتباری نیست.. منت از خودم میکشم...

بعد 

الآن، من خوی بدجنسیم گل کرده که آمارشونو بدم به مدیر مدرسمون😁😂

کار بدیه؟🥲😂

میخام اقدام موثری در راستای عدالت و قسط داشته باشم🥲😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هوم طرفدار عدالتم

ولی تو این مورد ک گفتی لو دادنو  بدم میاد چون اونا اعتماد کردن گفتن🙄خدا داند

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡
هوم طرفدار عدالتم ولی تو این مورد ک گفتی لو دادنو  بدم میاد چون اونا اعتماد کردن گفتن🙄خدا دان ...

دارم شوخی میکنم‌... وگرنه خودمم توی این دوازده سال کلی شیطنت کردم و دیدم ولی بچه های پایه ای بودیم جیک‌نزدیم

نمیدونم والا.. چون نمیخاستم، بقیشم نپرسیدم

بپرس بگو ببینم کجا میخان بخرن؟ا

مگ کلاس چندمی

کلاس دوازدهم امتحاناش نهایی ک ازکشور میاد وکارشناس خودش تصحیح میکنه سه بارم تصحیح میشه

کسی هم ک سوال طرح میکنه براپایه دوازدهم یک هفته قرنطینه میشه دریک اتاق کوچک حتی بدون پریز برقی

بدون گوشی بدون اینکه بهش ازخانوادش اطلاع بدن بعد ی هفته میره سراغ کارش حالا شما ازکی سوالات رو میخرید؟😂

2706