2204
عنوان

امتحان نهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 43 پست
بیچاره یارو😂

چرابیچاره؟

دانش اموزی که  دوازده ساله داره تلاش میکنه ک قبول بشه و دانش اموزی ک هیچ تلاشی نمیکنه و میخاد سوالارو بخره نباس بین اینا یکم تفاوت باشه ایا؟؟؟

بیچاره نیست!!!!درستش همینه😊

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

چرابیچاره؟ دانش اموزی که  دوازده ساله داره تلاش میکنه ک قبول بشه و دانش اموزی ک هیچ تلاشی نمیک ...

اره هب.. ولی اونام ی جایی کارشون گیر میکنه.. حروم یه روزی راه گلوی ادمو میبنده.. تو همین دنیا

2306
چرابیچاره؟ دانش اموزی که  دوازده ساله داره تلاش میکنه ک قبول بشه و دانش اموزی ک هیچ تلاشی نمیک ...

ای بابا چرا میزنی 

میگم دو هفته ادم تنها نه بیرون بره نه کاری روانی میشه 

من انسانی ام. الان اس ام اس دادم بهش😂😑

عه؟😄

ابجی منم انسانی هست وفردا امتحان دین زندگی دارن خیلی تلاش میکنه اگه واقعا که این طور میشه سوالاروخرید تا خواهر منم بخره اینقدر اذیت نشه😕 

ببین اطلاع بده بده بهم حتما 

من کاری به لو دادن ندارم دختر خوب خیلی کنجکاو شدم سوالات رو چطور میخان پیدا کنن؟ میشه بپرسی بمنم ا ...

میگه از یه کاناله توی تلگرام|||:

الان گیر داده میگ تو ک نمیخاستی، الان فشار اومده بهت؟😂

عه؟😄 ابجی منم انسانی هست وفردا امتحان دین زندگی دارن خیلی تلاش میکنه اگه واقعا که این طور میشه سوا ...

😐😑 .. 

من یکی ک نخریدم.. و هم من، هم خونوادم خوشحالیم برا زحماتی ک توی این یکسال کشیدم و میدونیم داره ب ثمر میشینه.. ب خواهرتم بگو اینجوری براش دلنشین تره😐❤️

2050
نه نزدم😃 فقط ابجی منم انسانیع میبینم داره تلاشش میکنه خب زورم میا بهش میگم بیاسوالابخر خودت راحت ک ...

اره خب 

اینم احتمالا دوازدهم نیست چون سال آخر خیلی سخت میگیرن مثل اینکه 

میگه از یه کاناله توی تلگرام|||: الان گیر داده میگ تو ک نمیخاستی، الان فشار اومده بهت؟😂

کانال توی تلگرام که همون لحضه امتحان سوالامیاد بالا فکرکنم اون دیقه چ به دردی میخوره؟😄

اگه بشه خرید خواهر منم راحت شه بدبخت بیست وچهاری سرش توکتابه

فکر نکنم قبل امتحان سوالا لو بره

مگر اینکه همون وسط امتحان سوالا پخش شه 

حالا چه کاریه خب امتحان سختی ک نیست

بشینن بخونن دیگه

🥀زخم‌هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی ام هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم... 🥀
😐😑 ..  من یکی ک نخریدم.. و هم من، هم خونوادم خوشحالیم برا زحماتی ک توی این یکسال کشیدم و مید ...

بهترین دانش اموز کلاس شون هست مدیرشون گفته که من چشم امیدم به هلیا هست درس بخونه سربلندم کنه😍

موفق باشید😉

2051