2297
عنوان

امتحان نهایی

305 بازدید | 43 پست

چنتا از بچه های مدرسمون پیشنهاد دادن چن روز پیش، ک‌باهم سوالای امتحان نهاییو بخریم...من قبول نکردم.. و گفتم اصن نمیخام و بعدشم اینکه بهش اعتباری نیست.. منت از خودم میکشم...

بعد 

الآن، من خوی بدجنسیم گل کرده که آمارشونو بدم به مدیر مدرسمون😁😂

کار بدیه؟🥲😂

میخام اقدام موثری در راستای عدالت و قسط داشته باشم🥲😂

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هوم طرفدار عدالتم

ولی تو این مورد ک گفتی لو دادنو  بدم میاد چون اونا اعتماد کردن گفتن🙄خدا داند

آدمایی که پارسال این موقع فکر میکردی بهترین آدمای زندگیتن و قراره تا ابد باشن در بهترین حالت الان نه اهمیتی برای هم دارید نه خبری از هم دارید.🤷‍♀️
2306
هوم طرفدار عدالتم ولی تو این مورد ک گفتی لو دادنو  بدم میاد چون اونا اعتماد کردن گفتن🙄خدا دان ...

دارم شوخی میکنم‌... وگرنه خودمم توی این دوازده سال کلی شیطنت کردم و دیدم ولی بچه های پایه ای بودیم جیک‌نزدیم

2050
نمیدونم والا.. چون نمیخاستم، بقیشم نپرسیدم

بپرس بگو ببینم کجا میخان بخرن؟ا

مگ کلاس چندمی

کلاس دوازدهم امتحاناش نهایی ک ازکشور میاد وکارشناس خودش تصحیح میکنه سه بارم تصحیح میشه

کسی هم ک سوال طرح میکنه براپایه دوازدهم یک هفته قرنطینه میشه دریک اتاق کوچک حتی بدون پریز برقی

بدون گوشی بدون اینکه بهش ازخانوادش اطلاع بدن بعد ی هفته میره سراغ کارش حالا شما ازکی سوالات رو میخرید؟😂

بپرس بگو ببینم کجا میخان بخرن؟ا مگ کلاس چندمی کلاس دوازدهم امتحاناش نهایی ک ازکشور میاد وکارشناس خ ...

من نه.. دوستام. بعدشم همینجوری تاپیک زدم، واسه شوخیش گفتم برم لو بدم.. وگرنه ب من چ🥸😂

من نه.. دوستام. بعدشم همینجوری تاپیک زدم، واسه شوخیش گفتم برم لو بدم.. وگرنه ب من چ🥸😂

من کاری به لو دادن ندارم دختر خوب

خیلی کنجکاو شدم سوالات رو چطور میخان پیدا کنن؟

میشه بپرسی بمنم اطلاع بدی؟

رشتت چیه؟

2051