2297
عنوان

چیجوری لاغر و شیک میشید ؟؟

541 بازدید | 40 پست

نمیدونم چی شد ی ساله شدم هم وزن ماه اخر بارداریم  هنوز بچه شیز میدم سال دوم  بعد زایمان خیلی  لاغر شدم تو عکسا معلومه اینقدر خوش لباس و شیکم الان ی ساله چاق شدم  باشگاه های نزدیک خونمون هم تعطیل شده همش چیکار کنم لاغر شم  دوماه رژیم دکتر گرفتم هم هیچ گرمی کردم

هر کس یه عقیده ای داره اگه ناراحتی عزیزم ریپ نکن مجبور نیستی 

ژنتیکی لاغرم 

پسرم سه سالشه ب زور ۵۵ کیلوام 

با قد ۱۷۰

جنسم از شهریور اسـت ،امّا نطفه ام پیچیده شد پاییز ،غم شبیخون زد بـه دنیایم ،آه از این لشگر خون ریز کاشکی آید کسی، گوید خواب می‌بینی دگربرخیز...

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
ما افسرده میشیم لاعر میشیم به مین سادگی😂

نمیشم که شوهرم میگه زن استخونی نمیخوام همش شام بیرون بعد خودش لاغره

قبل از غذا یک بشقاب سالاد بخور

بعد نصف بشقابت برنج باشه یا کربوهیدرات نصف دیگه‌اش پروتیین

البته قانونش اینه ک نصف بشقاب سالاد، یکچهارم کربوهیدرات، یکچهارم پروتیین. ولی اگر شما سختته همون مدل اول شروع کن کم کم برسی ب قانون اصلیش

خیلی سریع اینطوری وزن کم میکنی، بدون ریزش مو و عوارض. بیشترم چربیها،مخصوصا چربی دور شکم اب میشه

خوش خرامان میروی ای جان جان بی‌من مرو/ای حیات دوستان در بوستان بی‌من مرو🌟ای فلک بی‌من مگرد و ای قمر بی‌من متاب/ای زمین بی‌من مروی و ای زمان بی‌من مرو🌟این جهان با تو خوش است و آن جهان با تو خوش است/این جهان بی‌من مباش و آن جهان بی‌من مرو🌟شب ز نور ماه روی خویش را بیند سپید/من شبم تو ماه من بر آسمان بی‌من مرو🌟در خم چوگانت می‌تازم چو چشمت با من است/همچنین در من نگر بی‌من مران بی‌من مرو🌟چون حریف شاه باشی ای طرب بی‌من منوش/چون به بام شه روی ای پاسبان بی‌من مرو🌟دیگرانت عشق می‌خوانند و من سلطان عشق/ای تو بالاتر ز وهم این و آن بی‌من مرو ...
2050
وای من امروز استوری دخترعممو دیدم لاغر و شکم تخت😭😭 

دوتا دختر خال های شوهرم عمل کردن شدن باربی   ب

لاغری که خوب نیست. من دنبال راهیم که چاق شم🤦‍♀️

بیا من بهت بدم میدونید بالاتنه ام بزرکه  گردنم درد میکنه  و اینکه سنم 25بیشتر نشونمیده

خوش بحالت من 78کیلو قد 160

ناگفته نمونه شیرینی دوس ندارم 

تمام قند وشکرای خونمون مونده زرد شده 😂

شکلات فقط تلخ 

شیرینی حذف 

فست فود حذف چون شوهرم حساسه میگه اشغاله

نوشابه خو توخونه ما حکم مشروب داره 😂🤣🤣

ولی خرما واینا کم وبیش مصرف داریم 

جنسم از شهریور اسـت ،امّا نطفه ام پیچیده شد پاییز ،غم شبیخون زد بـه دنیایم ،آه از این لشگر خون ریز کاشکی آید کسی، گوید خواب می‌بینی دگربرخیز...
قبل از غذا یک بشقاب سالاد بخور بعد نصف بشقابت برنج باشه یا کربوهیدرات نصف دیگه‌اش پروتیین البته قا ...

ممنون

2051