2410
2553

بله

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ینی همش فکر می‌کنی به یه چیزی ک منظورم چیزای منفی هست...یا مثلاً امروز یه اتفاقی افتاده و تو همش تو فکر اون اتفاقی

عشق یکطرفه اینطوریه ک:اون چاقو گذاشته بیخ گلوت و داره میکشتت . .و تو همون لحظه میگی مواظب باش دستتو نبری :)
رآه درمانش چیه

روانشناس

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
2714

قبل روانشناس برو پیش کسی ک‌تجربه حالتو داره اون‌بیشتر حالتو خوب میکنه؟

ایمه هَررر آرزو کِیمِن بَقیه و پِی رَسین...💔 وِی شهر باید بِچِم یَ شهَری غَمه...🖤خدایا راس بوش ! بقیع اَگرَدِت نِسبَتی دیرن؟!🥲
مرسی عزیزم

🥰❤

رآه درمانش چیه

باید بری پیش روانشناس.اینها همه اش از وسواس فکری هست . دوری از غذاهای با طبع سرد هم کمک می‌کنه تو بهبود فرد.لبنیات.برنج.مرغ وماهی و چیزای با طبع سرد نخور هندونه و اینا نخور

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
باید بری پیش روانشناس.اینها همه اش از وسواس فکری هست . دوری از غذاهای با طبع سرد هم کمک می‌کنه تو به ...

راستش من از بعد زایمانم اینجوری شدم .الان یه سال و دوماهه زایمان کردم .و تازه رفتم دکتر گفت افسردگی داری و به فکرات اهمیت نده و دارو تجویز کرد

2706