2297

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306

من سامسونگ خریدم ولی لباسشوییمو میخوام پاکشوما بخرم 

فقط 41 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا۲۰هفته ی دیگه من از وزن۷۰ به وزن۶۰ میرسم😍❤️ هرروز تو تاپیکام گزارش میزنم نیاین بگین اینا چین😁 از الان اطلاع میدم که برا لاغریه 🦾
2050

من لباسشویی دارم عالیه 

این را می‌دانیم که توی هر صنفی آدم خوب و بد هست. در سال‌های دور روایت‌های زیادی از کتک ‌زدن بچه‌ها در مدرسه دیده‌ایم و شنیده‌ایم، توی این سال‌ها بارها و بارها از زیرمیزی گرفتن برخی پزشک‌ها، بی‌اخلاقی برخی پرستارها، کم‌فروشی برخی کارخانه‌دارها، رشوه‌گیری برخی قاضی‌ها و... شنیده‌ایم. اما هیچ کدام را مطلقا سیاه نمی‌بینیم . هنوز هم پزشک‌ها، پرستارها، قاضی‌ها و معلم‌ها محترم هستند و انصاف ما تشخیص می‌دهد که باید برای عده‌ای واژه استثنا را استفاده کرد. اما، توی صنف طلاب همه به پای هم می‌سوزند. اگر بنزین گران شود، روغن نایاب و جوجه‌های یک روزه را در دارقوزآباد زنده زنده دفن کنند... طلبه باید به ده نفر پاسخ بگوید. چرا؟صرفا چون رییس‌جمهور هم‌لباس اوست؟
2051