2733
2734
عنوان

با همسرم پشت گوشی دعوام شد

400 بازدید | 14 پست

یه شهر دیگس واسه کار دیروز رفته 

امروز زنگ زدم بش ک بحثمون شد 

چرا این دعواها تمومی نداره همه ش هم سر بقیه س 

بعد عروسیمون کلا ی بحثی هس خودشم میگ دیگ خسته شدم ولی بخدا  بحثا تمومی نداره خودمم خسته شدم

چجوری زندگیمو آروم کنم 

الانم همسرم دلخوره شهر غریبه چیکار کنم من

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پشت گوشی بحث نکنید من شمارو یادمه باید بگم یکم شلی یکمم نه زیاد شوهرتم حسابی سواره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

خب وقتی میدونید ی حرفی موجب بحث کردن میش اون حرفو نزنید

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏
2738

باهم صحبت کنین بحثو بزارین کنار قانون بزارین که تو بحث و دعوا سعی کنین کوتاه بیاین یا قهراتون طول نکشه زودی آشتی کنین 

منم ۳سال اول داشتم دیونه میشدم الان ۲ساله راحتم باقانونایی ک گزاشتیم ناراحتیامونو حدالامکان بهم میگیم ورفع میکنیم خداروشکر 

یعنی من برخوردم اشتباهه با همسرم؟

چی بگم والا از سبک بزرگ شدناتونو فرهنگ شهرتون چیزی نمیدونم ولی بشدت مرد سالاریه شماهم که نمیتونی قاطع باشی

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
وقتیم حرف نزنییم ک عقده میشه

پس نحوه بیانتون رو باید عوض کنی کمی با سیاست رفتار کنید

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا شکرت خانوادمون داره ۴تایی میشه🙏

من رفتم پیجتو نگاه کردم. میدونم ناراحت میشی از حرفم اما این زندگی ، زندگی بشو نیست. خونواده شوهرت ادمای وحشتناکین و شوهرت هم طرف اونا رو میگیره. خود شوهرتم ادم تعصبیه. چرا خودت و زجر میدی؟ به نظرت این زندگی موندن دارع؟! که حتی اختیار رفت و امد و فیلم عروسیتم ندازی!

2706