2204

هیچکدومتون مشکل ندارید فقط عقیده هاتون متفاوته

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗کاربری دست سه نفره🙃

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
2050

اون مشکل داره،البته شاید عقاید متفاوته 

این جا یه جای عمومیه ،لطف کن فانتزی هات و اینجا نیار.    درسته این جا کسی تو رو نمیشناسه،قیافت رو نمیبینه و با تو چشم تو چشم نمیشه،اما با هر کلمه ای که به کار میبری ممکنه دلش بشکنه .پس دقت کن به چیزی که مینویسی..         *در حال تلاش برای تبدیل به یک آدم بهتر                   

هیچ کدومشون مشکل ندارید فقط افکار متفاوت دارید و باید بهش احترام بزارید اگرم نمیتونید روابط تونو کمتر کنید

پزشکی میخونم /  با صفر یکاری کردم مطمئنم خیلیا با صد تا صد نکردن 😎🤞🏻 / عشق به زندگی و همسر / به امید آزادی همه زنان سرزمینم 🙂🙌 /

خب گارد نگیر

هم اتاقیای منم میرفتن قلیونم میکشیدن.

ولی باهم خوب بودیم

بهم میگفتن ما به کثافت کاری عادت کردیم ولی تو خودتو خراب نکن

تو پناهِ منی♡الله♡ترسم که سنگ مزار من این شود:این هم جمالِ یوسف زهرا ندید و رفت🥺