2726
عنوان

بدترین خاطرتون باعشقتون شوهرتون!

| مشاهده متن کامل بحث + 2520 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم ی چند روز بیمارستان بستری شدم  دیگ حوصله اینچیزانداشتم شوک عصبی.....

عزیزم متاسفم 😔ولی  الان بچتواز دست دادی طبیعیع کم کم حالت بهتر میشه خدا کمکت کنه

پسرم عشق مامانشه دخترم تاج سرم 
2728
متوجه شدم خانم شما خدای نکرده اگه ریگی به کفشتون بود جواب اون عوضی رو می‌دادین که جلوی شوهرتون چیزی ...

جناب بهتر نیست بجای اینکه نمک باشیم رو زخم استارتر حرفای امیدوار کننده بهش بزنیم؟

شما ک خودت مردی باید معنی غیرت رو بدونی 

نمیتونی امیدوار کننده حرف بزنی پس بهتره هیچی نگی

بعدش چی گفت احمق    چه توضیحی داشت بعد گلم حططو عوض کن

خودشم حال اوکی نداشت ..شوهرم میگه توچشات روم نمیشه تااخر عمر نگاه کنم ..‌‌اره من خطم ده سال همینه...عوض نکردم

جناب بهتر نیست بجای اینکه نمک باشیم رو زخم استارتر حرفای امیدوار کننده بهش بزنیم؟ شما ک خودت مردی ب ...

من از شما معذرت میخوام خانم قصد جسارت نداشتم بازم عذرخواهی میکنم اگه باعث شد که ایشون یا شما ناراحت بشین 🙏🙏🙏

قبل ازدواجم عاشق یکی دیگه بودم، یه روز دیدم با خواهرمه.... داغون شدم، خیلی گریه کردم... 

یه بار دیگه هم بخاطر یک موضوعی منو از خودش طرد کرد

یه بار دیگه هم بهم تهمت ناموسی زد، با اینکه خودش به راحتی با هر کی میخواست، جور میشد

هععععییییی

به هر حال گذشت..... 

خدا رو شکر تموم شد

اگه مهمون خونه ای بودید و صاحبخونه براتون چای آورد، رد نکنید‌؛ شاید این تنها چیزی باشه که برای پذیرایی داره..... حواسمون به دستهای خالی باشه.... 🤲یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست؛ ساعت بعد، حساب داریم....

خاطره بدم مربوط میشه به فحش هایی که بهم داده به اینکه گفته خدا داداشتو بکشه خدا داداشتو لعنت کنه بهم میگفت بخاطر پول زنم شدی بخاطر مهریه گرفتن جلو مامان باباش گفت زنمو میخوام طلاق بدم مهریه رو قسط بندی میکنم میدم اجازه نمی داد برم بیرون تنهایی همش به حجاب من گیر میداد ادا غیرتی ها رو در میاورد ولی دلمو تیکه تیکه کرده

خاطره بدم مربوط میشه به فحش هایی که بهم داده به اینکه گفته خدا داداشتو بکشه خدا داداشتو لعنت کنه بهم ...

میفهمم چی میگی شوهرت ادم عصبیه؟منم شوهرم عصبی میشه اصن نمیفهمه چی میگه !!!اما منم حرفاش فراموش نکردم ....اما بنظرم خودمون مقصریم جوری رفتار کردیم ک اینا باهامون هچین برخورد کنن 

2706