2410
2553
عنوان

بدترین خاطرتون باعشقتون شوهرتون!

| مشاهده متن کامل بحث + 2520 بازدید | 140 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیز...من کاری نکرده بودم خودشم فهمید تا سه روز یواشکی گریه میکرد ....اما زود تو این مسائل جوش م ...

شکایت کنید 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
بله عزیز...من کاری نکرده بودم خودشم فهمید تا سه روز یواشکی گریه میکرد ....اما زود تو این مسائل جوش م ...

ببخشید ولی به شوهرت حق میدم چون حقیقت رانمیدونسته خوب

پسرم عشق مامانشه دخترم تاج سرم 
2456

متوجه شدم خانم شما خدای نکرده اگه ریگی به کفشتون بود جواب اون عوضی رو می‌دادین که جلوی شوهرتون چیزی نگه،ولی کاش جوش نمی آورد و به حرفتون گوش می‌کرد چون خدای نکرده امکان داشت تو اون تصادف خودتون یا ایشون اتفاق بدی براتون بیفته 

من بدترین خاطرم مربوط به دیدن صفحه چتشه که بهم خیانت کرده بود ...عین مرگ بود برام

عزیزم قیدش زدی لیاقتش همین بوده ...ایشالله ی عاشق واقعی بیاد توزندگیت وخوشبختت کنه

چ بلایی

۴ سال موندم تحمل کردم

خودش شروع کننده ماجرا بود

(باهم نبودیم) اما نی خیلی خیلی دوسش داشتم

خیلی اذیت شدم

دیر ب دیر میدیدمش شهرامون فرق میکنه

فامیله

اولش ک هرجور شده بود موندم تا کسی ک میگفت عاشقشه از ذهنش بپره

هرجور شد تاب اوردم اما هیچ وقت نذاشتم غرورم بشکنه هربار ک پَسَم زد غرورمو حفظ کردم اما هزارااان بار شکستم از درونم

بعد یسری ماجراهارو اینا دیگ واقعا با کاراش ثابت میکرد دوسم داره

گذشتو گذشت هرکاری مبکردم فراموشم نمیشد

چن ماه پیش ب صمیمی ترین رفیقم ک اونم فامیله اعتناد کردم

بعد یکماه دیدمشون سر نخ دستم افتاد

پیگیر شدم دیدم ک ... رل زدن

همون شب از چشمم افتاد واسم مرد

ازون رفیقمم متنفرم

زوش اینه ک رفیقم خودش رل داشت میگفت عاشقشه اما...

فک کن پسری ک تو با گریه ش گریه کردی با خندش خندیدی تورو نخاد و با اون رل برنه

من هیچ مشکلی نداشتم حتی سر تر ازون ک میخادش یا حتی رفیقمم

این حرف بقیه س

من خیلی اذیت شدم خیلی

2714

وقتی سربازی می‌رفت ...خیلی سخت بود مخصوصا برا منی که به شدت بهش وابسته بودم کلا دوری ازش برام بدترین اتفاق دنیاست

پزشکی میخونم /  با صفر یکاری کردم مطمئنم خیلیا با صد تا صد نکردن 😎🤞🏻 / عشق به زندگی و همسر / به امید آزادی همه زنان سرزمینم 🙂🙌 /
متوجه شدم خانم شما خدای نکرده اگه ریگی به کفشتون بود جواب اون عوضی رو می‌دادین که جلوی شوهرتون چیزی ...

اره داشت ماشین میداد زیر کامیون🥺😿 من فرمون کشیدم کنار باز رفت رفت سمت کامیون چسبیده بود ب کامیونا ....دیگ من خودم زدم ب بیهوشی ..زد کنار ...ولی باز اخرسر ماشین زد ب دیوارر

2706