2726
عنوان

بدترین خاطرتون باعشقتون شوهرتون!

| مشاهده متن کامل بحث + 2520 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خاطره بدم دعوا و بی احترامییاش به خاطر خانواده بوووقشه.ولی سعی میکنم فراموش کنم اونم جبران کرده

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
خدا لنتش کنه اگر نبود الان بچمم بود

شوهرت پاره اش نکرد؟؟

آخه زنگ زده بود چی بگه بی ناموس

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2728
ن بچه ندارم واسه یک ماه پیش

اووو حالا کم کم صاف میشی،تازه اس جریان

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اره  اما ازشوهرم کینه بدل گرفتم

به خودت زمان بده.زندگی همینه همیشه   روزای قشنگ نیست .تلخیم داره 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
معذرت میخوام این حرف رو میزنم ولی کار شوهرتون اصلا قابل توجیه نی اولا که چیزی نبوده،ثانیا هر آدمی یه ...

بله عزیز...من کاری نکرده بودم خودشم فهمید تا سه روز یواشکی گریه میکرد ....اما زود تو این مسائل جوش میاره منم همیشه گوشیم دس شوهرمه این لاشی میدونس من ازدواج کردم باز پیام داد بعد خیلی قربون صدقم رفته بود تو پیاماخیلی حرفا زده بود ک شوهرم جوش اورد

من بدترین خاطرم مربوط به دیدن صفحه چتشه که بهم خیانت کرده بود ...عین مرگ بود برام

خدا مردارو لنت کنه....خودشون هزارتا کار میکنن اما ما اگر پیام یکی جواب بدیم سرمون میبرن

2706