2297
عنوان

بدترین خاطرتون باعشقتون شوهرتون!

| مشاهده متن کامل بحث + 2475 بازدید | 140 پست
من رفتم ی چند روز بیمارستان بستری شدم  دیگ حوصله اینچیزانداشتم شوک عصبی.....

عزیزم متاسفم 😔ولی  الان بچتواز دست دادی طبیعیع کم کم حالت بهتر میشه خدا کمکت کنه

پسرم عشق مامانشه دخترم تاج سرم 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم ی چند روز بیمارستان بستری شدم  دیگ حوصله اینچیزانداشتم شوک عصبی.....

بعدش چی گفت احمق    چه توضیحی داشت بعد گلم حططو عوض کن

🌹برای مشکلم ی صلوات مهمونم کنید ابجیای گلم😍🌹
2306
متوجه شدم خانم شما خدای نکرده اگه ریگی به کفشتون بود جواب اون عوضی رو می‌دادین که جلوی شوهرتون چیزی ...

جناب بهتر نیست بجای اینکه نمک باشیم رو زخم استارتر حرفای امیدوار کننده بهش بزنیم؟

شما ک خودت مردی باید معنی غیرت رو بدونی 

نمیتونی امیدوار کننده حرف بزنی پس بهتره هیچی نگی

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعدش چی گفت احمق    چه توضیحی داشت بعد گلم حططو عوض کن

خودشم حال اوکی نداشت ..شوهرم میگه توچشات روم نمیشه تااخر عمر نگاه کنم ..‌‌اره من خطم ده سال همینه...عوض نکردم

جناب بهتر نیست بجای اینکه نمک باشیم رو زخم استارتر حرفای امیدوار کننده بهش بزنیم؟ شما ک خودت مردی ب ...

من از شما معذرت میخوام خانم قصد جسارت نداشتم بازم عذرخواهی میکنم اگه باعث شد که ایشون یا شما ناراحت بشین 🙏🙏🙏

قبل ازدواجم عاشق یکی دیگه بودم، یه روز دیدم با خواهرمه.... داغون شدم، خیلی گریه کردم... 

یه بار دیگه هم بخاطر یک موضوعی منو از خودش طرد کرد

یه بار دیگه هم بهم تهمت ناموسی زد، با اینکه خودش به راحتی با هر کی میخواست، جور میشد

هععععییییی

به هر حال گذشت..... 

خدا رو شکر تموم شد

اللهم ارزقنا شفاعة الحسین یوم الورود... 
2050

خاطره بدم مربوط میشه به فحش هایی که بهم داده به اینکه گفته خدا داداشتو بکشه خدا داداشتو لعنت کنه بهم میگفت بخاطر پول زنم شدی بخاطر مهریه گرفتن جلو مامان باباش گفت زنمو میخوام طلاق بدم مهریه رو قسط بندی میکنم میدم اجازه نمی داد برم بیرون تنهایی همش به حجاب من گیر میداد ادا غیرتی ها رو در میاورد ولی دلمو تیکه تیکه کرده

خاطره بدم مربوط میشه به فحش هایی که بهم داده به اینکه گفته خدا داداشتو بکشه خدا داداشتو لعنت کنه بهم ...

میفهمم چی میگی شوهرت ادم عصبیه؟منم شوهرم عصبی میشه اصن نمیفهمه چی میگه !!!اما منم حرفاش فراموش نکردم ....اما بنظرم خودمون مقصریم جوری رفتار کردیم ک اینا باهامون هچین برخورد کنن 

واسه من شبیه واسه تویه۰دوست دوران مجردی(دختر)از بچگی باهم بزرگ شدیم با شماره ناشناس نمیدونم چرا هعی بهم مزاحم میشه با پیام هی میگم من دوستتم چرا نیومدی فلان جان چرا فلان کارو نکردی۰من نمیدونستم اونه به شوهرم نگفتم اما به بابام گفتم ول کنم نبود من چه شبها که استرس وناراحتی کشیدم یه روز نگو شوهرم شک کرده من صدای گوشیمو قط میکنه زیر نطرم داره منم هول میشدم همیشه به گوشیم پیام میومد بالاخره گوشیمو برداشت دید میتونم بگم سکته کرد شوهرم بدون حرفی زنگ زد به بابام که بیا دخترتو ببر دهنش کج شد زنگ زد خواهرزاده ش اومد بردش دکتر

اگر شوهرته ک حالا نمیشه راحت ب جداشدن فکر کرد اما اگر دوس پسرت قیدش بزن از من گفتن هرچیم سخت

شوهرمه عتشق من بود وهست ..بدون من نمیتونه زندگی کنه یه دختر ویه پسر دارم ...همه میدونن چقدر عاشقمه چه مرگش بود این غلطو کرد ؟ هیچوقت نفهمیدم

پسرم عشق مامانشه دخترم تاج سرم 
بدترین نداریم وای یکی از بداش این بود که گف اگه اینجا بودی میزدمت  مرد عاشق و احساسی من اینجور ...

دقیقا این ک خوبه من شوهر جلو خانوادم همه گفته اگر پیامی از مردی توگوشیم ببینه منو بااون طرف میکشه حتی قسم جون مادرش خورده🥺

شوهرمه عتشق من بود وهست ..بدون من نمیتونه زندگی کنه یه دختر ویه پسر دارم ...همه میدونن چقدر عاشقمه چ ...

عزیزم مردا تنوع طلبی تو خونشون این معنیش این نیس تو کم گذاشتی.... اما گلم مشاوره برو منم میرم....یذرع بیشتر محبت کن بهش ابراز احساسات کن یاازنظر ببخشید جنسی....ازش بپرس بگو بنظرت  من دوس داشتی چجوری باشم... ببین حرف دلش چیه شاید ی چیز هست تودلش ک روش نمشه بگه خودت بهش نزدیک کن...بگو چراخیانت کردی من کم گذاشتم؟!یاچی؟!....ببین جوابش چیه

2051