2204
عنوان

بدترین خاطرتون باعشقتون شوهرتون!

| مشاهده متن کامل بحث + 2475 بازدید | 140 پست
ن بچه ندارم واسه یک ماه پیش

اووو حالا کم کم صاف میشی،تازه اس جریان

❤🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺//یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
اره  اما ازشوهرم کینه بدل گرفتم

به خودت زمان بده.زندگی همینه همیشه   روزای قشنگ نیست .تلخیم داره 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
معذرت میخوام این حرف رو میزنم ولی کار شوهرتون اصلا قابل توجیه نی اولا که چیزی نبوده،ثانیا هر آدمی یه ...

بله عزیز...من کاری نکرده بودم خودشم فهمید تا سه روز یواشکی گریه میکرد ....اما زود تو این مسائل جوش میاره منم همیشه گوشیم دس شوهرمه این لاشی میدونس من ازدواج کردم باز پیام داد بعد خیلی قربون صدقم رفته بود تو پیاماخیلی حرفا زده بود ک شوهرم جوش اورد

من بدترین خاطرم مربوط به دیدن صفحه چتشه که بهم خیانت کرده بود ...عین مرگ بود برام

خدا مردارو لنت کنه....خودشون هزارتا کار میکنن اما ما اگر پیام یکی جواب بدیم سرمون میبرن

بهش فکر میکنم حالم بد میشه....

آه خدا 

نمی دانم چرا اما به قدری دوستت دارم                                                                    که از بیچارگی گاهی به حال خویش می گریم.....
2050
بله عزیز...من کاری نکرده بودم خودشم فهمید تا سه روز یواشکی گریه میکرد ....اما زود تو این مسائل جوش م ...

شکایت کنید 

ببین دوست عزیزی که تو تاپیک های من هی کنکاش می کنی و میای سروقت تایپک های من خداروشکر من هستم که تایپکی بزنم تا تو یه کاری داشته باشی ،الهیییی هزار مرتبه شکر . به کنکاشت ادامه بده دوست عزیز با ذهنت هرجور دوست داشتی برداشت کن ، فکر نکن خیلی باهوشی و به چیزای مفیدی رسیدی و حس کارگاه گجت داری ، نه عزیز من ،هرچی که می دونی از زیر فیل*تر من رد شده ، تو این جا به کنکاشت برس ،من اون جا درباره بیزنسم دارم پلن می ریزم 😙😚 یه ظرف هله هوله هم جلوم نشستم به پیگیریات می خندم  موفق باشی 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤦🙊🤣🤣🤣🤣  دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کن.                                           کسی که گناه می کنه می خنده ،وراد آتش می شه درحالی که گریه می کند .                 
بله عزیز...من کاری نکرده بودم خودشم فهمید تا سه روز یواشکی گریه میکرد ....اما زود تو این مسائل جوش م ...

ببخشید ولی به شوهرت حق میدم چون حقیقت رانمیدونسته خوب

پسرم عشق مامانشه دخترم تاج سرم 

متوجه شدم خانم شما خدای نکرده اگه ریگی به کفشتون بود جواب اون عوضی رو می‌دادین که جلوی شوهرتون چیزی نگه،ولی کاش جوش نمی آورد و به حرفتون گوش می‌کرد چون خدای نکرده امکان داشت تو اون تصادف خودتون یا ایشون اتفاق بدی براتون بیفته 

من بدترین خاطرم مربوط به دیدن صفحه چتشه که بهم خیانت کرده بود ...عین مرگ بود برام

عزیزم قیدش زدی لیاقتش همین بوده ...ایشالله ی عاشق واقعی بیاد توزندگیت وخوشبختت کنه

چ بلایی

۴ سال موندم تحمل کردم

خودش شروع کننده ماجرا بود

(باهم نبودیم) اما نی خیلی خیلی دوسش داشتم

خیلی اذیت شدم

دیر ب دیر میدیدمش شهرامون فرق میکنه

فامیله

اولش ک هرجور شده بود موندم تا کسی ک میگفت عاشقشه از ذهنش بپره

هرجور شد تاب اوردم اما هیچ وقت نذاشتم غرورم بشکنه هربار ک پَسَم زد غرورمو حفظ کردم اما هزارااان بار شکستم از درونم

بعد یسری ماجراهارو اینا دیگ واقعا با کاراش ثابت میکرد دوسم داره

گذشتو گذشت هرکاری مبکردم فراموشم نمیشد

چن ماه پیش ب صمیمی ترین رفیقم ک اونم فامیله اعتناد کردم

بعد یکماه دیدمشون سر نخ دستم افتاد

پیگیر شدم دیدم ک ... رل زدن

همون شب از چشمم افتاد واسم مرد

ازون رفیقمم متنفرم

زوش اینه ک رفیقم خودش رل داشت میگفت عاشقشه اما...

فک کن پسری ک تو با گریه ش گریه کردی با خندش خندیدی تورو نخاد و با اون رل برنه

من هیچ مشکلی نداشتم حتی سر تر ازون ک میخادش یا حتی رفیقمم

این حرف بقیه س

من خیلی اذیت شدم خیلی

وقتی سربازی می‌رفت ...خیلی سخت بود مخصوصا برا منی که به شدت بهش وابسته بودم کلا دوری ازش برام بدترین اتفاق دنیاست

پزشکی میخونم /  با صفر یکاری کردم مطمئنم خیلیا با صد تا صد نکردن 😎🤞🏻 / عشق به زندگی و همسر / به امید آزادی همه زنان سرزمینم 🙂🙌 /
متوجه شدم خانم شما خدای نکرده اگه ریگی به کفشتون بود جواب اون عوضی رو می‌دادین که جلوی شوهرتون چیزی ...

اره داشت ماشین میداد زیر کامیون🥺😿 من فرمون کشیدم کنار باز رفت رفت سمت کامیون چسبیده بود ب کامیونا ....دیگ من خودم زدم ب بیهوشی ..زد کنار ...ولی باز اخرسر ماشین زد ب دیوارر

2051