2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیچاره حیوانات خانگی😥

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

هی روزگار گلچین روزگار عجب خوش سلیقه س 

فقط خودت باش بهتر از اینه که تظاهربه اونی کنی که نیستی  نی نی یار نظرت از ما برگردد کم تعلیقم کن حرف حق زدم نه توهین کردم نه بی ادبی راستی چرا حرف حق تلخه   
2738
نه می‌لرزید و چشماش بسته بود  از بس مامانم جابجاش میکرد 😭😭

جابجایی قفس باعث مرگ نمیشه

اگر قناری دیگه ای داری به مدفوعش دقت کن از حالت عادی خارج نشه وگرنه اونم بیماره 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
قناری داداش منم یه هفته پیش مرد  قفسش از بالا افتاد بیچاره قناری زهله ترک شد و مرد  دادا ...

خیلی بده حیوون خونه بمیره ،هر وقت می‌دیدم بالش باز میکرد باهام بازی میکرد

جابجایی قفس باعث مرگ نمیشه اگر قناری دیگه ای داری به مدفوعش دقت کن از حالت عادی خارج نشه وگرنه اونم ...

نه همین یه دونه بود 

بار آخر که جابجاش کرد دیگه نمیخوند

نه همین یه دونه بود  بار آخر که جابجاش کرد دیگه نمیخوند

جابجایی بیش از حد میتونه استرس بیاره و زاد ولدشون رو مختل کنه ربطی به مرگ و زندگی نداره حیون خدا پیمانه ش تا همین حد بود غصه نخور غم نبینی عزیزم

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2706